Kto by przypuszczał, że 12-letnia gwiazda kultowego serialu "Stranger Things" wzbudzi wokół swojej osoby tyle zamieszania. Rola "Jedenastki" otworzyła przed Brown drzwi do świata Hollywood...i jak się okazuje, również do świata mody. Millie od początku roku 2017 zdążyła zdobyć rolę w najnowszej ekranizacji "Godzilli", wystąpić w kampanii Calvina Kleina, podpisać kontrakt modelingowy z agencją "IMG Models" i pojawić się w najnowszym spocie reklamowym marki Converse!

MILLIE BOBBY BROWN W KAMPANII CALVIN KLEIN! ZOBACZ >>>

W krótkim filmie "Forever Chuck" widzimy jak Millie Bobby Brown ogląda urywki kultowych filmów z lat 80., w których główni bohaterowie nosili słynne trampki "Chuck Taylor". Buty te zostały wyprodukowane ponad 30 lat temu i przeznaczone były do gry w kosza. Niestety, przez długi czas ten model nie cieszył się sporą popularnością pośród zawodowych koszykarzy. Sytuacja ulęgła zmianie, kiedy w promocję obuwia zaangażował się gracz drużyny "Akron Firestones", Charles „Chuck” H. Taylor. Gwiazda sportu skutecznie wypromowała buty wśród zawodników i całego społeczeństwa! 

Gwiazda serialu "Stranger Things" z pomocą kostiumologa Stephanie Collie opowiada o procesie angażowania się w rolę filmową i jak ważną rolę w całej stylizacji odgrywa obuwie. Zobaczcie Millie Bobby Brown w kampanii "Forever Chuck".