Millie Bobby Brown kojarzona jest głównie z postacią Jedenastki w serialu Stranger Things. Ale to już niebawem może się zmienić i 13-latkę będziemy mogli zobaczyć w zupełnie nowej roli. Millie zagra w w ekranizacji popularnej serii książek autorstwa Nancy Springer Enola Holmes Mysteries, opowiadających o młodszej, 14-letniej siostrze Sherlocka Holmesa, która postanawia iść w ślady słynnego brata i również rozwiązywać kryminalne zagadki. 

ZOBACZ TAKŻE: Filmy, na które w 2018 roku czekamy najbardziej >>> 

W ramach serii napisanej przez Spirnger ukazało się sześć tytułów: The Case of the Missing Marquess (2006), The Case of the Left-Handed Lady (2007), The Case of the Bizarre Bouquets (2008), The Case of the Peculiar Pink Fan (2008), The Case of the Cryptic Crinoline (2009) The Case of the Gypsy Goodbye (2010). Zanim zostaną one przeniesione na ekran, spokojnie zdążycie je nadrobić, bowiem prace nad produkcją dopiero się rozpoczynają i premiery nie należy spodziewać się wcześniej, niż w przyszłym roku. 

ZOBACZ TAKŻE: Jonathan i Nancy ze „Stranger Things” są parą nie tylko w serialu! >>> 

Co ciekawe, młodziutka aktorka będzie również producentką obrazu, który powstanie dla studia Legendary, z którym Millie pracowała też przy filmie Godzilla: King of the Monsters. Jego światową premierę zaplanowano na 20 marca 2019. Dla młodej aktorki zapowiada się znowu bardzo intensywny czas. W przygotowaniu jest przecież 3. sezon Stranger Things, co potwierdzili zarówno twórcy - bracia Duffer, jak i Netflix. My już nie możemy doczekać się wszystkich nowych produkcji z udziałem Brown, a Wy? 

ZOBACZ TAKŻE: Wszystko, co musicie wiedzieć o 3. sezonie „Stranger Things” >>>