Misha Kostrzewski spędził ostatnie lata m.in. w Monte Carlo i Lyonie, gdzie spełniał się w roli zawodowego tancerza. Niedawno zdecydował się na powrót do Polski. Zasiadł w jury programu „You Can Dance - Nowa Generacja”, który w ubiegłym roku emitowano na antenie TVP. Jak się okazuje, profesjonalny tancerze nie tylko oceniał występy uczestniczek i uczestników show czy dzielił się z nimi swoim doświadczeniem, ale również... odnalazł miłość. Co więcej, w jednym z ostatnich wywiadów Misha, a właściwie Michał Kostrzewski przyznał, że myśli o ślubie i chciałby, aby w przygotowania zaangażowała się Małgorzata Rozenek-Majdan, czyli jego młodsza siostra. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Misha Kostrzewski planuje ślub! Kim jest jego partnerka?

Od pewnego czasu Misha Kostrzewski spotyka się z kobietą o imieniu Kinga, którą poznał na planie „You Can Dance - Nowa Generacja”. Jego partnerka pracuje przy programie jako stylistka fryzur. Wszystko wskazuje na to, że Misha i Kinga poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Tancerz przyznał w rozmowie z „Faktem”, że chciałby za jakiś czas wziąć ślub. Uważa, że jest to bardzo ważna podstawa szczęśliwego związku. 

Jestem szczęśliwie zakochany, więc oczywiście planuję za jakiś czas ślub. To bardzo ważna podstawa szczęśliwego związku. Mam nadzieję, że moja siostra pomoże mi w organizacji. Jej uroczystość była bajkowa, więc na pewno doradzi mi lepiej niż ktokolwiek inny – powiedział Misha Kostrzewski w wywiadzie dla „Faktu”.

Misha Kostrzewski chce wziąć ślub? Co wiemy o ceremonii?

Plany wydają się dość odległe. Nie ma jednak wątpliwości, że Mishy Kostrzewskiemu zależy na tym, by w przygotowaniach do ewentualnej ceremonii pomogła mu Małgorzata Rozenek-Majdan. Główny zainteresowany całą sprawą docenił zmysł estetyczny swojej młodszej siostry, a także jej doświadczenie. Co więcej, chętnie wziąłby ślub w zaprojektowanym przez nią garniturze. 

Może nawet zaprojektuje mi garnitur, skoro ma swoją markę odzieżową?! To dopiero byłoby super. Muszę z nią o tym pogadać. Ona ma wielki zmysł estetyczny i grzechem byłoby z jej doświadczenia nie skorzystać – dodał Misha Kostrzewski w rozmowie z „Faktem”. 

Niestety szczegóły (ewentualnego) ślubu nie zostały jeszcze ujawnione.