Wielkie firmy przyzwyczaiły nas do nowoczesnych smartwatchów, wyglądające jak mądre miniaturki uwielbianych przez nas smartfonów. Co jeśli ktoś wpadłby na pomysł połączenia nowoczesnej technologii z zabytkowym wzornictwem? Tak się składa, że właśnie ktoś wpadł na ten pomysł, a co więcej zrealizował go!

W szwajcarskiej Bazylei podczas największych targów zegarkowych na świecie, amerykański dom mody zaprezentował odświeżoną wersję smartwatcha GUESS CONNECT o nazwie TOUCH. Zegarek jest kontynuacją planu rozpoczętego w 2015 roku. GUESS jako pierwsza marka na świecie w segmencie fashion stworzyła analogowo-cyfrowy smartwarch. Nowa kolekcja została wyposażona w procesor Qualcomm Snapdragon Wear 2100, który pozwala na łączenie funkcjonalności z modnym designem wpisującym się w ramy amerykańskiego brandu. Jak sama nazwa wskazuje GUESS CONNECT TOUCH posiada dotykowy ekran. Z poziomu zegarka można odbierać jak i odpisywać na wiadomości tekstowe, e-maile, a także nawiązywać połączenia telefoniczne, a wszystko to bez konieczności synchronizacji ze smartfonem. Wystarczy podłączyć smartwatch z dostępną siecią WIFI, aby swobodnie wykonać każdą z tych czynności.

Smartwatch został wyposażony w system Android Wear 2.0. Dzięki niemu możliwe jest ściągnięcie dowolnej aplikacji: mapy, słownika czy UBERA, którego zamówimy bez sięgania po telefon. Co dla aktywnych fit freaków? GUESS CONNECT TOUCH zmierzy spalone kalorie, przebyte kilometry i czas kolejnych życiowych rekordów. Zegarek można zabezpieczyć za pomocą PINu.

Pomimo pracy w środowisku Android, GUESS Connect Touch bez problemu będzie również współpracował z systemem iOS, a jego wytrzymała bateria może działać nawet do 24h przy regularnym użytkowaniu. Warto także podkreślić krótki czas przywracania zegarka do życia. Całkowicie rozładowana bateria potrzebuje jedynie 45 minut do pełnego naładowania.

Projektujący zegarek, GUESS skupili się nie tylko na użyteczności i funkcjonalności nowoczesnego czasomierza, ale również na personalizacji smartwatcha wedle indywidualnych preferencji użytkownika oraz aktualnych modowych trendów. Wszystko dzięki aplikacji pozwalającej na zmianę wyglądu tarczy (ponad 100 wariacji) zegarka w zależności od nastroju, ubioru lub po prostu dla zabawy.

GUESS CONNECT TOUCH jest dostępny w 6 wersjach kolorystycznych o średnicy 41mm i 44mm oraz grubości zaledwie 11,85 mm, co czyni go jednym z najcieńszych smartwachy na rynku.

Więcej informacji TUTAJ >>>