W tym roku mamy kilka trendów we fryzurach, które chcemy wypróbować. Wiadomo, że koloryzacja jest bardziej inwazyjna niż testowanie kosmetyków, np. kremu do twarzy, ale niektóre z nich opierają się na nałożeniu refleksów w odpowiedni sposób. Jedną z najmocniejszych tendencji w tym sezonie jest Negative space, idealna propozycja dla wszystkich dziewczyn, które chcą rozjaśnić włosy, ale boją się je zniszczyć i mają obawy z powodu widocznego odrostu. Ten trend to nowoczesna wersja baleyage’u, polegająca na aplikacji jasnych pasemek bliżej twarzy, które optycznie zwiększają objętość, a odświeżenie koloru można robić co 4-6 miesięcy. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ >>>. Niedawno odkryłyśmy kolejny, szalony trend we fryzurach, który świetnie sprawdzi się na wakacje. Koloryzacja Hollywood Opal wymaga czasu i precyzyjnego wykonania, ale efekt jest powalający. Jeśli lubicie eksperymentować z włosami, to coś dla Was! Nawet bardziej powściągliwe dziewczyny mogą się nim zainteresować, ponieważ mimo tego, że łączy kilka kolorów, jest bardzo subtelny. 

Modna koloryzacja 2019: Hollywood Opal to nowy zaskakujący trend we fryzurach dla blondynek

W poprzednim sezonie dziewczyny oszalały na punkcie pastelowego różu na włosach. Hollywood Opal nawiązuje do tego trendu, ale jednocześnie wznosi go na wyższy, bardziej zaawansowany poziom! Na czym polega ta modna koloryzacja 2019? Inspirowana farbowaniem w stylu unicorn i charakteryzuje się mieszanką pastelowych odcieni fioletu, różu i pomarańczowego, które tworzą efektowną całość. Koloryzację należy wykonywać z olaplexem, który zabezpiecza włosy przed zniszczeniem podczas inwazyjnych zabiegów. Dobrą wiadomością jest to, że ładnie się wypłukuje.

Trendy fryzury 2019: Cold Brew Hair to modna koloryzacja, inspirowana odcieniem kawy parzonej na zimno! >>>

Hollywood Opal: dla kogo jest modna koloryzacja 2019?

Hollywood Opal to odważny kolor, który wiążę się z rozjaśnieniem włosów, a więc jest przeznaczony dla blondynek, ponieważ wyjściowym odcieniem jest bardzo jasny blond. Bazą dla kolorowych refleksów, jeśli zależy Wam na tak subtelnym efekcie, jaki daje Hollywood Opal, musi być chłodny odcień blondu.