Najpopularniejszym odcieniem ostatnich miesięcy okazał się Mushroom Blonde. I chociaż „pieczarkowy blond” nie brzmi zachęcająco, dziewczyny oszalały na punkcie tej modnej koloryzacji. W sezonie jesień-zima 2019/2020 również nie rezygnujemy z nazw, które nawiązują do popularnych deserów, kawy czy drinków. Dowód? Chociażby Caramel drizzle, który stał się absolutnym hitem na Instagramie. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Coraz większą popularność w mediach społecznościowych zyskuje również odcień Raspberry Bourbon. Komu pasuje i czym się charakteryzuje? Sprawdźcie poniżej.

Modna koloryzacja 2019: Raspberry Bourbon – idealny odcień na zimę. Komu pasuje?

Po koloryzacji Wine Hair, która rządziła w ubiegłym sezonie, przyszedł czas na Raspberry Bourbon. To kolejny odcień inspirowany popularnym alkoholem. Jak wygląda? Malinowy burbon jest mieszanką ciepłych brązów i ciemnego bordo. Pamiętajcie, że to wy decydujecie o intensywności refleksów. Pasemka w odcieniu dojrzałej maliny genialnie współgrają z zimową aurą. Właśnie dlatego na koloryzację Raspberry Bourbon Hair warto zdecydować się w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

 

Do kogo pasuje modna koloryzacja Raspberry Bourbon Hair? Spieszymy z odpowiedzią! To (wbrew pozorom) bardzo uniwersalny odcień. Ale najbardziej pasuje do dziewczyn o bardzo jasnej karnacji.  

Modna koloryzacja włosów 2019: Silver Fox Hair – włosy w odcieniu srebra podbijają Instagram! >>>