MODNE KOLORY WŁOSÓW W 2017: KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY

Kolory, dużo kolorów! Pisaliśmy już wcześniej o tym, że supermodne są te mocne, neonowe, a w ekstremalnych przypadkach nawet świecące w ciemności. Dla tych, którzy boją się aż takiego zdecydowanego looku, ale chcą się wyróżnić proponujemy wersję łagdniejszą, czyli pastele. Pudrowy róż wciąż jest modny, choć zmierza bardziej w kierunku pomarańczowego. W trendzie też jest też denim. Możliwości mamy mnóstwo, a że zbliżają się wakacje i okres przepełniony festiwalami muzycznymi, to może warto zaszaleć?

NAJMODNIEJSZE FRYZURY W 2017 ROKU WEDŁUG STYLISTÓW FRYZUR Z SALONU „U FRYZJERÓW ANDERSA" >>>

MODNE KOLORY WŁOSÓW W 2017: CIEPŁO-ZIMNO

Większość kobiet – przynajmniej tak wynika z naszego doświadczenia – uwielbia zimne odcienie, szczególnie blondy. Teraz na topie jest jednak połączenie tych zimnych z ciepłymi. Jest to dobra wiadomość z okazji nadchodzących, słonecznych miesięcy, ponieważ w wakacje naprawdę ciężko jest utrzymać blond w mroźnej odsłonie. Połączenie ciepłego z zimnym da nam nie tylko głębie koloru, ale też doda naturalności naszemu wyglądowi. Warto jednak pamiętać, żeby nie pójść w stronę żółtego blondu (sic!). Kim możecie się inspirować? Dobrym przykładem na balans pomiędzy ciepłym a zimnym jest fryzura Jennifer Aniston.

MODNE KOLORY WŁOSÓW W 2017: HAIR CONTOURING 

Do tej pory mówiliśmy tylko o konturowaniu przy pomocy makijażu, teraz czas na włosy! Na czym to polega? Chodzi o dodanie do koloru bazowego lekkiego kontrastu. My najbardziej lubimy połączenie ciepłego brązu ze śliwkowymi przebłyskami. Co nam to da? Kolor nie będzie płaski – wydobędzie z twarzy i fryzury to, co najlepsze. Warto jednak pamiętać, że to powinny być delikatne i płynne muśnięcia, ponieważ zbyt duży kontrast sprawi, że będziemy wyglądać sztucznie. Dobry gust fryzjera będzie tu nieoceniony!