Jessica Washick jest jedną z najpopularniejszych manicurzystek na świecie. Regularnie współpracuje z gwiazdami, a także z topowymi markami. Jej profil na Instagramie to prawdziwa kopalnia „paznokciowych” inspiracji. Dzięki niej usłyszeliśmy o Jelly Nails – trendzie w manicure, który stał się totalnym hitem podczas wakacji 2019. Jessica Washick jest również odpowiedzialna za stworzenie i wylansowanie mani w stylu Seaglass Nails.

Modne paznokcie 2019: Seaglass Nails – trend w manicure, który podbija Instagram

Jessica Washick przyznała w rozmowie z portalem Refinery29, że stworzyła Seaglass Nails, ponieważ szukała pewnego rodzaju alternatywy dla Jelly Nails. Takiej, która wpisze się w jesienno-zimową aurę. Udało jej się? Obejrzyjcie wideo poniżej i sami oceńcie, czy Seaglass Nails pasują do pogody za oknem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Seaglass #nails

Post udostępniony przez Jessica Washick (@jessicawashick) Paź 29, 2019 o 2:31 PDT

Modne paznokcie 2019: Seaglass Nails – jak wykonać manicure?

Jak wykonać manicure w stylu Seaglass Nails? Baza jest dokładnie taka sama, jak w przypadku żelowych paznokci. Następny krok jest bardzo prosty. Wystarczy, że pomalujecie paznokcie bezbarwnym lakierem zmieszanym z produktem w odcieniu turkusu lub mięty. Na sam koniec nałóżcie top coat – najpierw klasyczny, a następnie w matowej wersji. Uzyskacie w ten sposób efekt szronu na paznokciach, natomiast wasza płytka będzie genialnie rozpraszać światło.

Modne paznokcie 2019: gwiazdki znów są w trendach! Oto najpiękniejsze inspiracje na Star Manicure z Instagrama >>>

Lakiery, dzięki którym wykonacie manicure w stylu Seaglass Nails