Takie informacje lubimy! Choć nie została ona potwierdzona oficjalnie przez żadną ze stron, po zdjęciach przyjaciół pary możemy wywnioskować, że ten wyjątkowy dzień Monika Jac Jagaciak ma już za sobą. W miony weekend jedna z najpiękniejszych i najlepszych polskich top modelek wyszła za mąż za serbskiego fotografa Branislava Jankica. Cała uroczystość była trzymana w tajemnicy i zaledwie kilka osób pokazało w swoich social mediach zdjęcia czy nagrania z wesela. Wiadomo jednak, że na miejsce tego wyjątkowego wydarzenia wybrano Salaš 137, w Serbii, niedaleko Nowego Sadu. Pan młody zaprezentował się w klasycznym, czarnym garniturze, a panna młoda w koronkowej białej sukni. 23-latkę wielokrotnie mogliśmy już oglądać w ślubnych kreacjach – czy to na potrzeby sesji czy pokazu. Jesteśmy więc bardzo ciekawi, czyi projekt wybrała na tę wyjątkową i niepowtarzalną okazję. Bo trzeba przyznać, że wyglądała przepięknie! Wśród zaproszonych nie zabrakło siostry modelki, lekkoatletki Ani Jagaciak, a także przyjaciółki, modelki Fridy Gustavsson.

Monika Jac Jagaciak jest w ciąży! Zobaczcie zdjęcie brzuszka >>>

Przypomnijmy, że w kwietniu ubiegłego roku w mediach pojawiły się spekulacje, że Polka przyjęła oświadczyny 34-letniego fotografa, czego dowodem miał być wypatrzony przez internautów delikatny pierścionek na serdecznym palcu prawej ręki modelki. Spotykają się od ponad dwóch lat. Oficjalnie po raz pierwszy pokazali się razem na after party po pokazie Victoria's Secret oraz przy okazji promocji projektu Jankica Letter To My Mother, który został doceniony na całym świecie. W ramach tej inicjatywy powstała wystawa, album oraz wideo opowiadające o matkach żyjących w Stanach Zjednoczonych, które cierpią z powodu różnego rodzaju uzależnień. Talent Serba zauważyły już takie pisma jak Interview, Elle, Vogue Homme czy Vanity Fair.

Gratulujemy! I życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :)

AKTUALIZACJA

Monika w końcu potwierdziła, że została żoną! Modelka wrzuciła na Instagram zdjęcie z mężem Branislavem Jankiem i zdradziła też, kto zaprojektował jej suknię ślubną. To projek marki Kinga Mallis Bridal, która założycielka Kinga Mallis wcześniej pracowała dla takich światowych brandów, jak Nina Ricci, Tom Ford oraz Oscar de la Renta.