Monika Mrozowska to popularna aktorka, której losy na Instagramie śledzi ponad 173 tysięcy obserwatorów. Zaskarbiła sobie sympatię bardzo wielu osób i... zupełnie nas to nie dziwi. Stało się tak nie tylko ze względu na jej talent i role, które dotąd odegrała (możemy kojarzyć ją głównie z „Rodziny zastępczej”), ale także na zaangażowanie w wiele inicjatyw społecznych oraz regularne pokazywanie swojej codzienności „bez filtrów”.

Przypomnijmy, że gwiazda jest mamą czwórki dzieci. Chętnie relacjonuje na swoim Instagramie, jak wygląda jej życie, uwzględniając przy tym wszelkie blaski i cienie towarzyszące różnym etapom macierzyństwa. Mrozowska mówi również otwarcie o karmieniu piersią, zdrowym stylu życia, a także dzieli się kolejnymi, przełomowymi momentami w jej rodzinie (jak np. zbliżającą się studniówką najstarszej córki, Karoliny i emocjom związanym z wyborem kreacji czy przeniesieniem imprezy). To właśnie Karolina, jak niejednokrotnie zaznacza aktorka, jest dla niej największym wsparciem w wielu wymagających momentach.

Monika Mrozowska: rodzina i związki

Historia relacji Moniki Mrozowskiej w pierwszej chwili faktycznie może wydawać się dość skomplikowana. Prawie 10 lat temu aktorka rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, Maciejem Szaciłło, z którym ma dwie córki - Karolinę oraz Jadwigę. Para, po wielu różnych przejściach, finalnie tworzy przyjacielską relację. W 2014 roku gwiazda związała się z Sebastianem Jaworskim, którego poznała na planie programu „Dzień dobry TVN”. Owocem miłości z operatorem jest trzecie dziecko aktorki - synek JózefW styczniu zeszłego roku na świat przyszła najmłodsza pociecha aktorki - Lucjan. Jego ojcem jest Maciej Auguściński, który, tuż po narodzinach swojego synka, opublikował na swoim Instagramie pełen emocji, niezwykle szczery post: 

Hello World! Nazywam się LUCJAN ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek. No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni. Czuje wdzięczność i mega spokój. Cytując słowa „znam wreszcie lepszą wersję siebie, niech serce mnie niesie, a ty W nie wlej się.  Monika Mrozowska jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania. Dziękuje za wytrwałość, siłę i wszystko, co najlepsze - mogliśmy przeczytać. 

A jaka jest rada Moniki Mrozowskiej, jeśli chodzi o tworzenie patchworkowej rodziny? Serwisowi „Plejada” aktorka zdradziła, co uważa za klucz do sukcesu w tym temacie.

Mam to szczęście, że w tej całej „patchworkowej układance” trafiam na osoby, które myślą podobnie. Wiadomo, nie zawsze jest różowo, są lepsze i gorsze momenty, ale mam wrażenie, że w dalszym ciągu jesteśmy w stanie do siebie podchodzić w życzliwy sposób - twierdzi influencerka. 

Monika Mrozowska: rozstanie z ojcem najmłodszego dziecka

Jeden z ostatnich postów na Instagramie Moniki Mrozowskiej wzbudził wiele wątpliwości wśród jej fanek i fanów. Czy Monika Mrozowska nie tworzy już związku z Maciejem Auguścińskim? Sami zobaczcie, jak brzmiał fragment opublikowanej niedawno wypowiedzi aktorki:

(...) Przez ostatnich prawie 12 miesięcy tylko przez trzy noce Lucek nie spał ze mną. Na te trzy noce pierwszy raz pojechał do swojego taty, a ja wyjechałam z dziewczynami na weekend na deskę do Zakopanego. I w końcu się przyzwoicie wyspałam - czytamy pod jej postem na temat karmienia piersią.

Nie da się ukryć, że dla wielu osób Monika Mrozowska jest inspiracją w temacie nie tylko macierzyństwa czy zdrowej diety, ale także walki o siebie, troski o zdrowy tryb życia. Młodej mamie życzymy oczywiście wszystkiego, co dobre i częstszego wysypiania się - bez względu na to, czy zdecydowała się wychowywać swoją pociechę samotnie, czy nie.

 

Zobacz także: