Na wczorajszej gali MTV Video Music Awards odbyła się premiera teledysku Taylor Swiftdo singla z jej nadchodzącej płyty. Obraz, który powstał do kontrowersyjnej piosenki Look What You Made Me To Do bije w sieci rekordy popularności. W zaledwie jeden dzień doczekał się prawie 16 milionów wyświetleń. Utwór opowiadający o przeszłości wokalistki – zarówno zawodowej, jak i prywatnej – to próba zerwania z dotychczasowym wizerunkiem. W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliście!

W teledysku większość czasu panuje mroczny klimat, a Taylor wciela się w różne role: od zombie po opływającą w luksusy gwiazdę. Są węże, diamenty i lateks, a także aluzje do trwającego już 8 lat konfliktu z Kanye'm Westem oraz nawiązania do romansu z Tomem Hiddlestonem. Jednak najmocniejszym punktem jest zdecydowanie ostatnia scena, w której Swift przypomina nam o swoich wszystkich poprzednich wcieleniach. Zaskakująca puenta nie pozostawia złudzeń – piosenkarka pragnie zostawić przeszłość za sobą i rozpocząć nowy rozdział w karierze.

Stało się! „Despacito” to najczęściej oglądany teledysk w sieci >>>

Wszystkie zabiegi związane z promocją nadchodzącej płyty również świadczą o tym, że Taylor Swift mocno zależy na zmianie wizerunku. Czy przestanie być kojarzona ze słodką, grzeczną dziewczyną? Przekonamy się o tym już niebawem. Tymczasem koniecznie zobaczcie teledysk do singla Look What You Made Me To Do!