Pamiętacie film Cała ona (She’s All That)? To jedna z najpopularniejszych komedii romantycznych z lat 90. w reżyserii Roberta Isove, gdzie główne role zagrali Freddie Prinze Jr. oraz Rachael Leigh Cook. Opowiada historia Zacka, który zakłada się, że z dowolnie wybranej dziewczyny uczyni królową balu. Wybór pada na Laney Boggs, szkolną szarą myszką, w której nieoczekiwanie Zack się zakochuje. W pewnym momencie ona w końcu dowiaduje się o zakładzie, ale oczywiście jej Zack również nie jest obojętny. Jeżeli często wracacie do tego klasyka, to mamy dla informację, która może was zainteresować – powstał remake Cała ona, a odpowiedzialna za niego jest platforma Netflix. Jednak tym razem tytuł to Cały on, a w obsadzie pierwsze skrzypce grają gwiazdy social mediów. 

„Cały on” – o czym jest remake filmu „Cała ona”?

„W tym remake’u klasycznej komedii „Cała ona” z 1999 r. nastoletnia influencerka Padgett zostaje skompromitowana w oczach świata po poniżającym rozstaniu przed kamerą na żywo. Zdesperowana dziewczyna podejmuje się ryzykownego zakładu, aby ocalić swoją reputację: dokona metamorfozy niechlujnego odludka Camerona w króla balu. Wszystko się komplikuje, kiedy zaczyna się w nim zakochiwać w realu” – czytamy w oficjalnym opisie Netflixa. Jak widzicie podstawową różnicą między pierwowzorem a remake’em jest to, że role są więc odwrócone.

„Cały on” – obsada. A w niej gwiazda TikToka i jedna z sióstr Kardashian. Która?

W filmie Cały on główna rola, czyli Padgett przypadła Addison Rae, którą możecie kojarzyć przede wszystkim z jej aktywności na TikToku. Cały on to jej filmowy debiut! Partneruje jej Tanner Buchanan jako Cameron, znany m.in. z serialu Cobra Kai, który można obejrzeć na platformie Netflix. Jeżeli chodzi o zaskoczenia, to jednym z nich jest z pewnością Rachael Leigh Cook, czyli Lane z pierwowzoru, która tym razem gra matkę głównej bohaterki, a także jedna z sióstr Kardashian – Kourtney. Kardashianka wciela się w rolę Jessiki Miles Torres. W obsadzie znaleźli się także Peyton Meyer (Nie ma lekko), Madison Pettis (American Pie: Dziewczyny rządzą) czy Andrew Matarazzo (Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak). 

„Cały on” – kiedy premiera nowej komedii romantycznej Netflixa?

Film Cały on jest jedną z sierpniowych nowości Netflixa. Remake Cała ona pojawi się na platformie pod koniec miesiąca, a dokładnie 27 sierpnia. Obejrzycie?