Nie macie jeszcze planów na pierwszy weekend października? Świetnie się składa, bo 4-5 października przygotowaliśmy kolejną edycję naszej akcji Szaleństwo Zakupów, w której udział biorą również zaprzyjaźnione tytuły, czyli ELLE oraz ELLE Man. Czekają zniżki do waszych ulubionych sklepów i nie tylko! Znajdziecie je w najnowszych wydaniach Glamour oraz w wyżej wymienionych magazynach, a wykorzystacie właśnie 4 i 5 października. Ale to nie koniec atrakcji, bo w tym roku event Szaleństwa Zakupów będzie trwać nie dwa, jak do tej pory, ale aż pięć dni! A miejscem, gdzie w tym roku akcja będzie celebrowana, to warszawskie centrum handlowe Galeria Mokotów.

Pierwszego dnia akcji, czyli 4 października w Galerii Mokotów czekać będą na Was będą strefy Beauty i Chillout, gdzie będziecie mogli skorzystać z porad specjalistów marki AA Wings i pod ich okiem przygotować się na wieczorne wyjście. Piątkowe popołudnie umilą Wam także zdrowe koktajle i świetna muzyka. Po prostu nie może was tam zabraknąć! Podobnie, jak w strefie Szaleństwa Zakupów, gdzie spotkacie stylistów ELLE, Glamour oraz ELLE Man i skorzystacie z bezpłatnych porad, poznacie najnowsze trendy, jak również propozycje z kolekcji na sezon jesień-zima. 

Koniecznie musicie być z nami w Galerii Mokotów w sobotę 5 października. Ten dzień upłynie pod znakiem spotkań i dyskusji z inspirującymi kobietami pod hasłem #RozwinSkrzydla. Podczas paneli nasi goście będą rozmawiać m.in. o tym, jak odnieść sukces w życiu zawodowym, czy i jak możemy zmieniać modę… zmieniając jednocześnie własne życie. Podczas spotkań podjęte będą różne tematy, które łączy jedno - przekonanie o kobiecej sile! Wśród prelegentek będą m.in. pomysłodawczyni projektu „Sexy zaczyna się w głowie” Karolina Cwalina-Stępniak, autorka książki „Kobiety Rakiety. My z Pokolenia z X” Justyna Moraczewska, autorka książki „Jak zostać Panią swojego czasu” Ola Budzyńska, makijażystka gwiazd Magda Pieczonka, fotografka Marta Wojtal, Julita Pająk artystka, malarka Magda Głodek, stylistka Magda Jagnicka. Panele dyskusyjne poprowadzi redaktor naczelny ELLE Man, Olivier Janiak.

Wiemy, że lubicie niespodzianki i dlatego pod ich znakiem upłynie również drugi dzień akcji Szaleństwo Zakupów w Galerii Mokotów. Przez całą sobotę do zgarnięcia będą wyjątkowe prezenty: zestawy kosmetyków Tołpa dla niej i dla niego, prostownice Remington, zestawy biżuterii Picky Pica, czy zestaw kosmetyków Rosadia! Dodatkowo dla właścicieli Karty Stałego Klienta Galerii Mokotów czeka jeszcze więcej upominków: zestaw kosmetyków Dr Irena Eris, MAC oraz Naturativ. Weekend pełen stylowych inspiracji zakończymy spektakularnym pokazem mody.

Ale koniec weekendu wcale nie oznacza końca akcji. Od poniedziałku do środy 7-9 października wpadajcie do Galerii Mokotów na codzienne warsztaty kreatywne, poświęcone m.in. customizacji ubrań, kulinariom, czy instafotografii. Więcej informacji na temat Szaleństwa Zakupów w Galerii Mokotów znajdziecie na stronie www.szalenstwozakupow.pl i www.galeriamokotow.pl.