Wiemy z autopsji, że czasem ciężko samodzielnie wymyślić wzór na manicure idealny. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Instagram – czyli prawdziwa i niczym nieograniczona kopalnia inspiracji.

Wychodzimy z założenia, że najlepszym źródłem paznokciowych inspiracji są profile profesjonalnych nail artists. Prace tych najlepszych naprawdę zachwycają. Nam do gustu przypadły wzory manicure stworzone przez warszawski Salon Wisła. Paznokcie malowane tam przypominają prawdziwe dzieła sztuki nowoczesnej. Nie jest to jednak jedyne studio manicure w Polsce, które warto obserwować na Instagramie. W naszej galerii znajdziecie również najpiękniejsze prace manicurzystek z Mani Mani Nails na Hożej w Warszawie, czy Atelier Paznokcie Marzeń.

ZOBACZ TAKŻE: Najmodniejsze wzory na paznokcie na wakacje 2018 >>>

Oczywiście na Insta obserwujemy również zagraniczne nail artists. I nie ukrywamy, że chętnie czerpiemy inspiracje właśnie z ich prac. Brokat, kamienie szlachetne i przede wszystkim niezwykle uzdolnione ręce, które nawet na tych najmniejszych paznokciach potrafią wyczarować prawdziwe cuda. To wszystko znajdziecie na ich instagramowych kontach, które po prostu musicie poznać! A może niektóre z nich już znacie? Sprawdźcie poniżej, kogo warto obserwować.