Macie czasami wrażenie, że niektórzy urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą, a wy – wręcz przeciwnie? Niestety, to właśnie od gwiazd może w dużej mierze zależeć, jak często prześladuje was pech. Tak, jak znaki zodiaku wskazują najlepsze dopasowanie w sferze uczuciowej, szanse na zbicie prawdziwej fortuny czy wskazują wasze najgorsze cechy charakteru, decydują także o tym, jak bardzo narażeni jesteście na różne nieszczęśliwe wypadki. Jest kilka znaków zodiaku, które są wyjątkowymi pechowcami. Oto one:

Pechowe znaki zodiaku: Koziorożec

Koziorożce to niestety chodzące nieszczęścia. Ich dni wyglądają czasami, jak niekończący się piątek 13… Na szczęście osoby spod tego znaku zodiaku potrafią znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji, więc nawet pechowe wpadki nie są w stanie totalnie ich zdemotywować.

Pechowe znaki zodiaku: Ryby

Ryby mają wyjątkowy talent do pakowania się w kłopoty. Co więcej, mały deszcz zazwyczaj przeradza się u nich w burzę, więc w mocno kryzysowych sytuacjach mogą potrzebować wsparcia innych, bo same nie będą w stanie poradzić sobie z problemami. Na pewno można jednak liczyć na wdzięczność z ich strony, bo takich pechowców jak Ryby naprawdę nie ma zbyt wielu…

Te znaki zodiaku najczęściej szpiegują swoich partnerów. Zaliczasz się do nich? >>>

Pechowe znaki zodiaku: Skorpion

W przypadku Skorpionów najgorsze jest to, że same ściągają na siebie wszelkie nieszczęścia. Są chaotyczne, działają pod wpływem impulsu i mówią, zanim pomyślą. Co najgorsze, Skorpiony mają też to do siebie, że zazwyczaj nie są samodzielne, więc ich pech spada przy okazji także na innych.

Pechowe znaki zodiaku: Byk

Byki są w stanie złamać sobie nos, potykając się o własne nogi. W dodatku wiele pechowych rzeczy przydarza się im, kiedy mają dobre intencje. W ich przypadku zdanie: „Miało być pięknie, wyszło jak zwykle” nabiera szczególnego znaczenia. Byki powinny unikać ściągania na sprawdzianach i egzaminach – zdecydowanie!

Horoskop kryzysowy, czyli jak różne znaki zodiaku radzą sobie w stresujących sytuacjach >>>

Zobacz także:

Pechowe znaki zodiaku: Strzelec

Zodiakalny Strzelec ma tendencję do spóźniania się praktycznie wszędzie. I choćby nawet chciał wymyślić jakąś wymówkę, nie nie musi, bo powód spóźnienia w ich przypadku pojawia się samoistnie. Zepsuty tramwaj, ptak zostawiający za sobą ślad na głowie Strzelca i… można by tak wyliczać w nieskończoność!

Czy wasz znak zodiaku do których z powyższych uważajcie! Szczególnie, że najbardziej pechowa postać filmowa i literacka jaką znamy, czyli Bridget Jones w Dzienniku Bridget Jones urodziny obchodziła 9 listopada, ale już w trzeciej filmowej części – 9 maja. W pierwszym przypadku była więc Skorpionem, a w drugim Bykiem. Oba te znaki zodiaku należą do tych najbardziej pechowych. Przypadek? Nie sądzimy!

Te znaki zodiaku najczęściej zostają milionerami! >>>