Czym powinny charakteryzować się najlepsze buty na jesień i zimę? Przede wszystkim świetną stabilną podeszwą i dobrą przyczepnością, żeby utrzymać równowagę na niepewnej nawierzchni, a także nieprzemakalnością, by niestraszne były nam opady deszczu czy śniegu. Czy myśląc o tak istotnych kwestiach, trzeba zapomnieć o ciekawym designie? Nic z tych rzeczy! A najlepszym tego przykładem jest najnowsza kolekcja marki Cat Footwear, w której znajdziemy nowoczesną linię Re-Powered wpisującą się w najbardziej aktualne trendy oraz linię klasyczną, czyli spektrum modeli dających komfort nawet w zimne, deszczowe dni. 

Marka Cat Footwear do tej pory kojarzyła się wam głównie z butami pracy w przemyśle? Słusznie, ale Cat Footwear to również świetnej jakości obuwie miejskie, które od dłuższego czasu idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy. Jednym z takich modeli jest Intruder z linii Re-Powered, czyli przedstawiciel "ugly shoes", butów, które niekoniecznie odpowiadają kanonom piękna w mniemaniu wszystkich, ale właśnie to sprawia, że są najbardziej pożądane. W kolekcjach na sezon jesień-zima 2019/2020 "za duże" i nieco toporne obuwie lansowały takie marki, jak Balenciaga, Burberry czy Miu Miu. 

W linii Re-Powered znajdziecie "ugly shoes" w dwóch wariantach - przed i za kostkę. To, co przyciąga uwagę we wspomnianym już, niepowtarzalnym modelu Intruder, to mocne kolory, jak pomarańcz czy fiolet oraz ciekawe połączenie nubuki i siateczki. Druga pozycja z tej samej linii to model Resistor posiadający wysoką cholewkę w czterech wariantach kolorystycznych. Z pewnością przypadnie on do gustu fanom klimatów rodem z lat 90., które na wybiegach zagościły na dobre kilka sezonów temu. 

Miłośnicy ponadczasowej klasyki nie przejdą obojętnie obok modelu Colorado. My również uważamy, że para tych butów powinna znaleźć się w szafie każdego, kto ceni sobie komfort oraz wysoką jakość wykonania. Klasyczne "workery" w tym sezonie dostępne będą w miodowym kolorze, ale i w odcieniu wiśniowej czerwieni czy głębokiej czerni. 

Zaś dla osób, którym bliżej do klasyki w nieco współczesnym wydaniu, marka Cat Footwear proponuje model Replicate z designerską, półprzezroczystą podeszwą dla panów. Dla pań natomiast świetnie sprawdzi się delikatniejszy re-make Colorado, mianowicie model Lyric.