Para przez lata uchodziła za doskonałą i przez długi czas skutecznie unikała medialnego zamieszania strzegąc prywatności swej rodziny. Jakiś czas temu zaczęto spekulować, że sielska atmosfera między Shakirą i jej partnerem Gerardem Piqué została zakłócona i coraz częściej dochodzi między nimi do spięć.

Już w ubiegłym roku, tłumacząc się kwestiami osobistymi, gwiazda odwołała planowane wcześniej eventy – galę rozdania nagród Latin Grammy Awards i American Music Awards, gdzie planowała dać koncert.

Od jakiegoś czasu czarne chmury nad parą zawisły na stałe, a plotkom na temat separacji nie było końca. Shakirę i Piqué'a widziano razem ostatni raz w kwietniu tego roku, a dziś świat obiegła wiadomość, jakoby piosenkarka zdecydowała się wyprowadzić ze wspólnej rezydencji w Barcelonie.

Żadne z partnerów nie odniosło się oficjalnie do tych informacji, nieznany jest też rzeczywisty powód rozstania. Można się jedynie domyślać, co skłoniło parę wychowująca cztero- i dwuletniego syna do skłonienia sie ku tak definitywnemu rozwiązaniu.

Jak myślicie, co położyło się cieniem na kilkunastoletnim uchodzącym za modelowy związku Shakiry i Gerarda Piqué'a?