Już od trzech lat możecie czytać Glamour w sieci. Nie mogliśmy nie wykorzystać tej okazji, dlatego zaprosiliśmy Was, naszych czytelników, przyjaciół, partnerów i współpracowników do wspólnego świętowania. I to jednym z najbardziej cool miejsc w Warszawie, Przystań Nowa Fala. Ta położona nad Wisłą, a w zasadzie na Wiśle miejscówka, tego lata będzie z pewnością niezwykle oblegana. A w ostatni piątek była z kolei najbardziej glamour! Choć pogoda trochę nas rozczarowała, bo po upalnym letnim dniu wieczór okazał się bardziej w jesiennym klimacie, atmosfera i tak była gorąca. Zadbali o nią także DJ-e, Cyryl oraz Jealo.

Rozmowy o tym, o czym do tej pory można było przeczytać na Glamour.pl, co się zmieniło oraz jak planujemy rozwijać serwis, toczyliśmy przy drinku Aperol Spritz, dzięki jednemu z naszych partnerów, marce Aperol. A tym, na co wszyscy na naszej imprezie urodzinowej czekali, był oczywiście tort. Jak powinno wyglądać urodzinowe ciasto Glamour? Dokładnie tak, jak wymyśliła to Ania Frelak z Ciastka z dziurką! Jak możecie się domyślić, tort rozszedł się w mgnieniu oka, a kolejka po każdy kawałek była mniej więcej taka sama, jak do huśtawki sygnowanej przez NeoNail. Marka znana z najwyższej jakości lakierów i produktów do manicure hybrydowego, zapewniła naszym gościom totalną atrakcję wieczoru. A my, organizatorki całego wydarzenia, zyskałyśmy manicure, obok którego nie dało się przejść obojętnie i nie zapytać, czyja to zasługa. Dziewczyny z warszawskiego salonu Nailed It - Magda i Patrycja - za pomocą produktów NeoNail wykonały na naszych paznokciach prawdziwe cuda! To, czego nie mogło zabraknąć podczas 3. urodzin Glamour.pl, to nie tylko fantastyczni goście, pyszne jedzenie, bąbelki i podrywające do tańca kawałki, ale także ozdoby wprawiające nas w urodzinowy nastrój. Za to odpowiedzialna była ekipa Maria Just Do It. Dzięki nim każdy przechadzający się bulwarem im. generała Pattona mógł już z daleka zauważyć ogromny różowy napis Glamour.pl i inne kolorowe, powiewające na wietrze balony, które potem każdy chciał zabrać ze sobą do domu. 

Z przyjemnością dzielimy się z Wami wyrażeniami z naszej imprezy i mamy dla Was fotorelację z 3. urodzin Glamour.pl. Dziękujemy, że byliście z nami. I dziękujemy, że jesteście z nami codziennie na Glamour.pl!