Bliźnięta to znak zodiaku, który przypisany jest osobom urodzonym między 21 maja a 20 czerwca. To trzeci w kolejności znak. Jego żywiołem jest powietrze a planetą Merkury. Bliźnięta to zazwyczaj osoby ciekawe świata, głodne wiedzy, lubiące towarzystwo innych ludzi, choć równie dobrze potrafiące zająć się sobą i ceniące sobie czas spędzany w pojedynkę. 

Czy warto umówić się z osobą spod znaku Bliźniąt?

Bliźnięta, trzeba przyznać, są cenione w towarzystwie. Bo zawsze coś ciekawego powiedzą, oczarują. Doskonale czują się, flirtując. Zwyczajny small talk potrafią zamienić w podniecającą przygodę. W łóżku też nie mają problemów z komunikacją i w zasadzie to dzięki niej potrafią sprawnie przejść od baru do sypialni. W relacji podsycają atmosferę pożądania, zostawiając pikantne wiadomości, szepcząc odpowiednie słowa do ucha w odpowiednim momencie. Generalnie nie mają problemu by rozmawiać o seksualności, opowiadać o swoich czy cudzych erotycznych przygodach czy ogólnie na ten temat. Bo to temat dla nich naturalny, w sumie jak każdy inny, no może bardziej fascynujący i nie wiedzieć czemu dla niektórych osób zawstydzający. Ta komunikacyjna łatwość, lekkość i otwartość zodiakalnych Bliźniąt przekłada się na ich otwartość seksualną, na to, że potrafią upomnieć się o swoje potrzeby, granice, jak i zapytać partnerkę czy partnera, czego chcą, co lubią, jak również zachęcić do wspólnego snucia erotycznych fantazji, seksualnych scenariuszy, które można, choć oczywiście nie trzeba, wprowadzić w życie.  

Jeśli więc umawiasz się z kimś spod znaku Bliźniąt, oczekuj erotycznej stymulacji na poziomie intelektualnym, jak i cielesnym. To, że będziesz myśleć o seksie non stop - gwarantowane. Otworzysz się też zapewne na swoje potrzeby, zgłębisz je i ośmielisz je wypowiadać! Dużo nowości przed tobą! I na pewno nie będzie nudy! Kink, wanilia, dirty talk, afrodyzjaki, fetysze... Szykuj się na wiele atrakcji. Ale nie bój - osoby spod znaku Bliźniąt raczej potrafią uszanować, że ktoś ma inne doświadczenia, możliwości, chęci, preferencje, więc nie naciskają, bo wiedzą, że udany seks, to ten za obopólną zgodą a nie wymuszony z grymasem na twarzy.

Jakie pozycje są najlepsze dla osób spod znaku Bliźniąt?

Ale wróćmy do meritum - co zatem w łóżku powinny wypróbować głodne nowości i ekscytacji Bliźnięta? Jakie pozycje będą najlepsze dla osób spod tego znaku zodiaku? Choć Bliźnięta uwielbiają odrobinę niewygodny, często wybierają seks na stojąco czy na czymś twardym, to bywa, że potrzebują także spokoju i komfortu. 

 

Równina albo leniwy piesek

Osoba penetrowana leży sobie na brzuchu, podpierając się rękami lub ma je wyprostowane przed sobą. Pro tip: można się obłożyć poduszkami, podłożyć poduszkę pod siebie - ma być wygodnie najbardziej jak się da. Nogi mogą być zgięte w kolanach i lekko uniesione. Osoba dając przyjemność kładzie się na partnerce czy partnerze. To pozycja dla tych osób, które lubią być blisko i wymieniać się czułościami w każdej sytuacji. 

Kwiat lotosu

Już sama nazwa zapewne podziała dobrze na wyobraźnię i ochotę na seks Bliźniąt doceniających detale. Osoba dająca przyjemność / penetrująca zasiada w pozycji lotosu, czyli z nogami skrzyżowanymi, ewentualnie z wyprostowanymi, lekko rozłożonymi. Osoba penetrowana siada przodem i następnie owija nogi wokół talii dawcy, może też założyć je na ramiona, blisko szyi drugiej osoby, ale to już pewna modyfikacja naszej lotosowej pozycji. A pozycja ta pozwala na stosunkowo głęboką penetrację, jak i bycie blisko, jęczenie i dyszenie sobie w twarz, choć można też się od siebie trochę odchylić. 

Zobacz także:

Naszyjnik Wenus

Kolejna zabawa słowno-cielesna. Osoba penetrowana siada na brzegu stołu, łóżka, kanapy, pralki czy blacie (niewygoda, która ma swoje zalety!).  Z kolei osoba penetrująca jest na stojąco. Jesteście do siebie zwróceni twarzami, możecie kontynuować dirty talk albo go dopiero zacząć, grać na miny... Ta pozycja pozwala też osobie penetrowanej na włączenie nóg jako elementu kontroli, owinięcie ich wokół partnera, by zapanować nad tempem i głębokością penetracji. 

Bliźnięta cenią sobie również gadżety erotyczne. Więc proponujemy po lekturze tego artykułu sprawdzić, jakie bestsellery z kategorii akcesoriów seksualnych są warte inwestycji!