Halloween 2019 zbliża się wielkimi krokami. Wiecie, za kogo przebierzecie się w tym roku? Kostium inspirowany kultowymi postaciami z filmów i seriali, to opcja, która zawsze się sprawdzi. Pisałyśmy o nich TUTAJ. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie sprawdziły, jakie przebrania wybrały w tym roku światowej sławy gwiazdy. Nagroda za najlepszy kostium na Halloween 2019 trafia do Demi Lovato. Wokalistka przebrała się za Marię Antoninę. Zrobiła prawdziwą furorę na imprezie halloweenowej Casamigos, a także... na Instagramie. Naprawdę trudno ją rozpoznać! Kim jeszcze warto się zainspirować?

Najlepsze przebrania gwiazd na Halloween 2019. Zainspirujcie się!

W tym roku wiele gwiazd zdecydowało się przebrać za... kolegów i koleżanki z branży. Do tego grona należy m.in. Kate Beckinsale, która na jedną noc zamieniła się w Audrey Hepburn (a właściwie Holly Golightly z filmu Śniadanie u Tiffany'ego). Nina Dobrev przebrała się za Billie Eilish. Natomiast Jessica Biel postanowiła, że odtworzy jeden z najbardziej kultowych looków swojego męża – Justina Timberlake’a. Na genialny pomysł wpadli również Halsey i Evan Peters. Zakochani przebrali się bowiem za legendarny duet Sonny & Cher.

Trendy 2019: makijaż na Halloween – inspiracje z Instagrama >>>

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Don’t go breaking my heart, @jsauluck

Post udostępniony przez Kate Beckinsale (@katebeckinsale) Paź 26, 2019 o 12:54 PDT

Jakie przebrania na Halloween 2019 wybrały członkinie klanu Kardashian-Jenner? Spieszymy z odpowiedzią! Kourtney Kardashian przebrała się za Arianę Grande. Kardashianka wybrała różową sukienkę o długości mini, a także odtworzyła charakterystyczny kucyk amerykańskiej wokalistki. Z kolei Kylie Jenner przebrała się za Madonnę. Co więcej, Jennerka i jej przyjaciółka odtworzyły scenę pocałunku Madonny i Britney Spears na MTV VMAs 2003. Jednak najlepiej ubraną, a raczej przebraną członkinią Kardashian-Jenner podczas tegorocznego Halloween jest Stormi Webster! Kylie Jenner przygotowała dla swojej córeczki kostium identyczny, jak ten, który sama miała na sobie podczas Met Gali 2019.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My baby!!!!!!!! i cant handle this!!!!

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner) Paź 27, 2019 o 5:54 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

no tears left to cry

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) Paź 16, 2019 o 11:25 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m here to assist your shhhttaaaankin ass

Post udostępniony przez Iamcardib (@iamcardib) Paź 27, 2019 o 12:06 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Macho Man knocked up Jessica Rabbit for Halloween

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) Paź 27, 2019 o 12:25 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ariel grew up..

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner) Paź 31, 2019 o 12:24 PDT