Szukacie sposobu na nudę? Remedium mogą okazać się puzzle. Jeżeli myślicie, że tradycyjne układanki to rozrywka tylko dla najmłodszych, jesteście w absolutnym błędem. Na rynku znajdziecie mnóstwo propozycji dedykowanych dorosłym. Niektóre są tak skomplikowane (wielkość poszczególnych kawałków, ilość elementów, czytelność obrazka lub zdjęcia), że trzeba im poświęcić długie godziny. A do tego uzbroić się w cierpliwość. Oto najlepsze puzzle, które dostarczą wam rozrywki.

Najlepsze puzzle, które umilą Wam czas spędzony w domu

Podobnie jak gry planszowe dla dorosłych, puzzle powróciły do łask. Doceniamy je szczególnie teraz – gdy większość czasu spędzamy w domu i często szukamy sposobu na nudę. Jesteśmy pewne, że niektórzy z was wyjęli układanki, którymi bawili się przed laty. Jeżeli zdążyliście już ułożyć wszystkie puzzle z waszej kolekcji i szukacie czegoś nowego albo dopiero zaczynacie swoją przygodę, zajrzyjcie do popularnych sklepów internetowych. Mnóstwo układanek znajdziecie w takich sklepach jak Empik. Co więcej, bardzo często bezpośrednią sprzedaż online prowadzą producenci gier i układanek, np. Trefl czy księgarnie internetowe.

 

W gronie najpopularniejszych puzzli „dla dorosłych” wciąż znajdziemy te, które przedstawiają światowej sławy atrakcje turystyczne – chociażby Wieżę Eiffla i Koloseum lub nawiązujące do kultowych produkcji, np. do serii Gwiezdne wojny. Dużym zainteresowaniem cieszą się także układanki inspirowane działami legendarnych malarzy czy fotografów. Jednak na miano prawdziwego hitu zasługują tak zwane puzzle 3D. To już poziom dla zaawansowanych! W naszej galerii znajdzie kilkanaście propozycji, które umilą wam wolne dni i wieczory. Jesteśmy przekonane, że wybierzecie stamtąd coś dla siebie – nuda na pewno wam nie grozi.

Gry erotyczne dla młodych par, czyli jak urozmaicić swój związek – top 5 najlepszych planszówek >>>