Fuksja, kratka vichy, dekonstrukcja, bufiaste rękawy. Sięgając po któryś z tych elementów, na pewno idealnie wpiszecie się w obowiązujące na światowych wybiegach tendencje. A co, jeśli chodzi o dodatki? Tutaj oczywiście nie mogło być inaczej i również wyklarowało się kilka modnych trendów, jakimi  możecie ograć i zarazem wygrać każdą stylizację.

Wielki powrót odnotowały słomkowe torebki. I choć na pierwszy rzut oka wyglądają jak idealne na piknik koszyki, to patrząc na to, jak ograli je na pokazach Tory Burch, Michael Kors czy Charlotte Olimpia, nie mamy wątpliwości, że świetnie sprawdzą się po prostu jako uzupełnienie wakacyjnego zestawu ze zwiewną sukienką czy szortami i T-shirtem w roli głównej. Pozostając w klimacie toreb, prym wiodą też większe, pakowne shoppery przypominające te głównie zabierane na plażę. I okazuje się, że im bliżej im bardziej "plażowe", tym lepiej. A jeżeli jeszcze widnieje jeszcze na nich rzucający się w oczy slogan, to absolutny must have. 

Pamiętacie sandały z multikolorowymi pomponami? Warto sobie o nich przypomnieć, bo to nie był tylko trend jednego sezonu. Miękkie kulki we wszystkich możliwych kolorach zdobiące wasze stopy tego lata bynajmniej nie będą modowym faux pas. Podobnie, jak chustka z ciekawym printem. Kaktus, flaming, ananas albo arbuz, jako motyw przewodni? Yes, please! 

A poniżej znajdziecie więcej propozycji, które naszym zdaniem warto dołączyć do letniego looku.