NAJMODNIEJSZE FRYZURY W 2017 ROKU: PANOWIE GOLĄ GŁOWY

W tym sezonie odchodzimy od mocno wystylizowanych męskich fryzur z jakimi często panowie mieli problem. Niekwestionowanym hitem tego sezonu stały się ogolone głowy. Przyszedl czas na alternatywny styl, który możemy zobserwować w kampaniach takich marek jak Off White, Vetemens czy głośna współpraca Supreme z Louis Vuitton. Taki look idealnie wkomponował się w kolekcję wzorowana na stylu mieszkańców Nowego Jorku z lat 70. ,80., i 90.

 NAJMODNIEJSZE FRYZURY W 2017 ROKU: WET LOOK

Styl mający kilka wymiarow, który ciągle powraca. Włosy wyglądające na mokre świetnie prezentują się do różnych stylizacji. W jednej sytuacji możemy wykorzystać ten trend do dodania nam nonszalancji i drapieżności, a innym razem do stworzenia lekkiego wakacyjnego looku. Często problematyczne "baby hair", które próbowaliśmy ukryć, teraz mają być atutem, najbardziej wyeksponowane i widoczne na czole.

 NAJMODNIEJSZE FRYZURY W 2017 ROKU: DELIKATNE FARBOWANIE

Odchodzimy od mocno zaznaczonego ombre czy intensywnych jednolitych odcieni. W tym sezonie farbujemy włosy delikatnym refleksem przez co kolor nie jest płaski i buduje objętość, a co za tym idzie ładnie odbija światło. Bardzo modne odcienie to te w zdecydowanie chłodnych barwach. Dla tych bardziej odważnych dalej królują szarości i pastele na włosach. Hitem będzie "peach rose hair", który mogliśmy zobaczyć również na pokazie Gucci, gdzie połączono go z super dziewczęcym splotem.