W tym roku wyjątkowo dużo dzieje się w świecie włosów, ale to bardzo dobrze, bo naprawdę jest w czym wybierać! W trendach na 2017 rok odnajdą się dziewczyny lubiące elegancję, te bardziej zwariowane jak i te, które nie lubią za dużo czasu poświęcać włosom. My wybraliśmy trzy zróżnicowane trendy, które spodobają się różnym typom kobiet.

NAJMODNIEJSZE FRYZURY W 2017 ROKU: NEONY

Coś dla fanek jednorożców, tęczy i Local Heroes. Neony, szczególnie te świecące w ciemności, zaczęły podbijać światowe ulice już jakiś czas temu, ale nadal święcą triumfy i to ze zdwojoną siłą. Trend wylansował stylista fryzur Guy Tang czy salon Bleach London, który zresztą obserwują na Instagramie dziewczyny z LH. W Polsce trend dopiero zaczyna się zakorzeniać, ale fanką neonów na głowie (choć nie tych fluorescencyjnych) jest YouTuberka Red Lipstick Monster.

NAJMODNIEJSZE FRYZURY W 2017 ROKU: ROZWIANE GRZYWKI

Lekkie, potargane przez wiatr i nawet nieco nachodzące na oczy, trochę wyglądające na odrośnięte. Nie wymagają wielkich nakładów pracy, a pewna niedbałość nawet dodaje im uroku. Grzywki jak u Lily Collins czy na pokazie Acne na sezon wiosna-lato 2017 to teraz hit. Nasze rodzime gwiazdy też się do nich przekonują – ostatnio chociażby Julia Kamińska, którą udało nam się przekonać do tej fryzury.

NAJMODNIEJSZE FRYZURY W 2017 ROKU: JAK TAFLA 

Długie, proste, gładkie i z przedziałkiem na środku. Ważne jednak, żeby były zdrowe i mega błyszczące, więc warto zaopatrzyć się w produkty typu „heat-protector” i spray nabłyszczający. Ten trend pojawił się chociażby na pokazie u Victorii Beckham wiosna-lato 2017. Pokochały go też zagraniczne gwiazdy – Kim Kardashian i Nicki Minaj, ale w wersji z maksymalnie długimi, doczepionymi pasmami.