Dzień Mamy już niedługo, a to oznacza, że najwyższa pora rozejrzeć się za prezentem dla kochanej Rodzicielki. Dla tych, którzy dobrze znają swoje Mamy znalezienie idealnego upominku nie będzie problemem. Perfumy, książki, kosmetyki – to uniwersalne i sprawdzone rzeczy, które zawsze wywołują uśmiech na twarzy naszych Matek. Podobnie jest z biżuterią. Jaka będzie idealna? To rzecz jasna kwestia indywidualna. Mama minimalistka będzie zachwycona z subtelnych kolczyków lub delikatnego naszyjnika. A mama, która uwielbia eksperymentować z modą ucieszy się z wieloelementowej bransoletki lub czegoś, co będzie od razu rzucać się w oczy, np. zawieszki z napisem. Jeśli to za mało, żeby naprowadzić was na trop znalezienia idealnej biżuterii na prezent z okazji Dnia Mamy, przygotowaliśmy nieco inspiracji z oferty jednej z najpopularniejszych rodzimych marek biżuteryjnych, Apart

Biżuteria dla mamy – wybrałyśmy najpiękniejsze prezenty na Dzień Mamy

Jeśli u swoich Mam zawsze dostrzegacie coś na szyi to oznacza, że jest fanką błyskotek właśnie w tym miejscu. Świetnym wyborem na prezent z okazji święta, jakie wypada 26 maja, będzie naszyjnik z zawieszką w postaci symbolicznego napisu „mama”. To będzie przypominało waszym Rodzicielkom o wyjątkowym geście i stanowiło prawdziwą pamiątkę na lata.Nie jesteście pewni, co mogłoby spodobać się waszym Mamom? Postawcie na coś najbardziej uniwersalnego, jak pierścionek czy kolczyki. W przypadku tego pierwszego dobrze podkraść mamie inny, by dobrze wybrać rozmiar.
 


Jednym z najfajniejszych pomysłów na prezent jest biżuteria, którą można personalizować. Pod tym względem prym wiodą bransoletki, jakie można uzupełniać zawieszkami i charmsami. Co więcej, każde święto, nie tylko Dzień Mamy, może być dobrym pretekstem do sprezentowania Mamie nowego elementu.