Mimo tego, że w dzisiejszych czasach większość rzeczy możemy zautomatyzować, wychodzimy z założenia, że pewne obszary naszego życia niekoniecznie muszą być unowocześnione. Poza tym, istnieje także możliwość działania na wielu płaszczyznach. Dlatego oprócz zsynchronizowanego kalendarza z mailem i ustawionych w smartfonach powiadomień, na nadchodzący rok kupujemy kalendarze i plannery, które pomogą nam się lepiej zorganizować. Poza tym te, które znajdziecie w naszej galerii jako propozycję najpiękniejszych gadżetów, stanowią idealny dodatek i ładną ozdobę. W końcu wielofunkcyjność to podstawa, prawda?

Kalendarze na 2020 rok

Wybór kalendarzy na 2020 roku jest bardzo duży. Wśród propozycji na nadchodzący rok nie zabrakło minimalistycznych zeszytów, np. od ponadczasowej marki Moleskine, który jest dostępny w różnych kolorach (nasz faworyt to oczywiście róż) za 99 zł. Stylowe kalendarze znajdziecie również w popularnych sieciówkach takich jak Stradivarius czy Bershka z motywacyjnymi napisami i w przystępnej cenie 59,90 zł.

Kalendarz adwentowy z kosmetykami 2019: Wybrałyśmy najpiękniejsze kalendarze od marek beauty! >>>

Plannery na 2020 rok

Jeśli podchodzicie do organizacji czasu bardziej zadaniowo, to znaczy wszystkie „taski” musicie mieć skrupulatnie wypisane, lubicie odhaczać wykonane rzeczy i odczuwacie dzięki temu satysfakcję, a także jesteście bardziej spokojni, zdecydowanie powinniście zaopatrzyć się w planner. Nasze serce skradł Planner dzienny 2020 Nostalgic Mood od marki Momonde, którego okładka z kwiatami, sprawiającymi wrażenie, jakby były namalowane oleistymi farbami oraz szkicem górskiego krajobrazu to małe dzieło sztuki. Ale ujęły nas nie tylko walory estetyczne. To inteligentnie zaprojektowany plan roczny z rozkładem miesięcznym i dziennym, który kosztuje 129 zł. Jeżeli zależy Wam na czymś poręcznym, odsyłamy Was do sprawdzenia mini plannera od Pani Swojego Czasu. Brokatowa wersja jest nie tylko elegancka, ale również praktyczna i zmieści się w każdej torebce. Dzięki temu w każdym miejscu będziecie mogły zerknąć, czy aby na pewno nic Wam konkretnego dnia nie umknęło.

W galerii powyżej znajdziecie najpiękniejsze kalendarze i plannery na 2020 rok.