Wybór odpowiednich kreacji dla druhen to zwykle bardzo problematyczna kwestia. Pierwszy kłopot wiąże się z tym, kto powinien finansować ten zakup, chociaż zwyczajowo obowiązek ten spada na państwa młodych – w końcu to panna młoda decyduje kto znajdzie się w tym wyjątkowym gronie, a poza tym chce, żeby ich stroje były zgodne z jej suknią i z jej wizją całej uroczystości. Kolejny dylemat wiąże się z figurą druhen oraz ich upodobaniami, ponieważ każda ma inne. Właśnie dlatego, postanowiłyśmy podpowiedzieć wam, czym kierować się podczas poszukiwań odpowiednich kreacji dla druhen.

Kreacje nie muszą być takie same

(Na szczęście) odchodzi się już od kupowania identycznych kreacji dla druhen. Teraz, najpopularniejszą opcją jest wybór sukienek jedynie do siebie podobnych, np. w tym samym kolorze, ale o całkowicie różnych fasonach. Uważamy, że to racjonalne podejście do sprawy, ponieważ każda z nas ma inny gust i inną figurę, a poza tym – kto chciałby, żeby kilka innych kobiet ubrało się w dokładnie to samo co my?

Najpiękniejsze pastelowe ubrania, w które będziecie chcieli zainwestować tej wiosny >>>

Komfort przede wszystkim

Druhny nie mają tylko ładnie wyglądać przy ołtarzu. Kobiety należące do tego grona to zwykle osoby wyjątkowe dla panny młodej - jej siostry lub przyjaciółki, dlatego często jest to również grupa do zadań specjalnych. To właśnie druhny pomagają ogarnąć wszystko zestresowanej pannie młodej, która tego dnia powinna jedynie cieszyć się, świętować i pięknie wyglądać. Dlatego kreacje dla druhen powinny być przede wszystkim wygodne, nie krępujące ich ruchów. 

Nie muszą to być sukienki

Myślicie, że druhny mogą wystąpić na ślubie jedynie w sukienkach? Nic bardziej mylnego! Mamy XXI wiek, czas odejść od tej tradycji. Wyobrażacie sobie, jak świetnie wyglądałyby druhny w kolorowych, idealnie skrojonych garniturach? Efekt WOW gwarantowany.

Lista zakupów, czyli co warto kupić wiosną 2018? >>>

Nie trzeba wydawać dużych sum

Skoro już ustaliłyśmy, że finansowanie tego przedsięwzięcia spada na państwa młodych, którzy i tak mają już sporo wydatków związanych ze ślubem, to może warto zaoszczędzić na kreacjach dla druhen? Kto powiedział, że w sieciówkach nie uda się znaleźć czegoś odpowiedniego? Gwarantujemy, że jest to możliwe!