Jeżeli ten rok jest tym, w którym powiesz to legendarne TAK, albo jeżeli ktoś z was planuje się oświadczyć, to proponujemy zapoznać się z najświeższymi trendami wśród pierścionków zaręczynowych. Wiadomo, że nie jest to kolejna biżuteria czy tania błyskotka do kolekcji, ale symbol miłości, który zostanie z nami na lata. Właśnie dlatego musi być wyjątkowy i niepowtarzalny.

ZOBACZ TAKŻE: Ten ulubiony kosmetyk Kate Middleton sprzedaje się co 20 sekund >>>

W tym sezonie proponujemy odejść odrobinę od tradycji, ale mimo to wciąż zostać przy elegancji, klasie i dobrym smaku. Pierścionki zaręczynowe, które najbardziej odpowiadają obecnie panującym trendom, to właśnie te o nieco bardziej nieoczywistej formie, a także te z kolorowymi kamieniami o nieregularnych kształtach. Nie zapominajmy o różowym złocie, jest ono jedną z najmodniejszych barw jeżeli chodzi o biżuterię. Kolejnym gorącym hitem są tak zwane open rings, czyli pierścionki otwarte, mające w sobie dwa kamienie - najważniejsze, żeby różniły się od siebie. Modne będą szafiry, szmaragdy czy rubiny, ale wciąż te najbardziej pożądane to diamenty i brylanty. 

Nie zapominajmy jednak, że w tym przypadku moda i trendy nie odgrywają głównej roli. To osoba, której się oświadczamy i darujemy pierścionek jest najważniejsza. Warto więc dopasować pierścionek do jej charakteru i preferencji - jeżeli jest to fanka klasyki i minimalizmu, to odpuśćmy sobie ogromne, ciężkie kamienie szlachetne. Natomiast fankom złotej biżuterii nie oferujmy pierścionka ze srebra - to właśnie gust przyszłej narzeczonej powinien kierować naszym wyborem. Spójrzcie na propozycje (naszym zdaniem) najpiękniejszych pierścionków dla przyszłych panien młodych!