Lubicie na co dzień otaczać się magią, czytać horoskopy, pogłębiać swoją wiedzę na temat znaków zodiaku, stawiać tarota? Jeśli tak, to na pewno zwracacie uwagę na detale, jakie was otaczają. Nie tylko dlatego, że wierzycie w ich wyjątkową moc, ale też z powodu ich niezwykle estetycznego designu. konstelacje gwiazd, magiczne symbole i inne astro elementy to wasz konik? Świetnie się składa, bo wybraliśmy elementy, które mogą przypaść wam do gustu.

Motywy zaczerpnięte z astrologii, czyli gwiazdy lub symbole znaków zodiaku można znaleźć praktycznie wszędzie. Jeżeli chodzi o modę, to elementy związane z astrologią pojawiają się jako print na ubraniach, jak elegancka sukienka czy luźna bluza, subtelnej bieliźnie lub rzeczach kojarzących się ze snem – piżamach, opaskach sprzyjających lepszemu wypoczynkowi. Przejrzeliśmy ofertę popularnych sklepów internetowych, jak Zalando czy Urban Outfitters, ale i niszowych rodzimych marek typu Le Petit Trou i znaleźliśmy mnóstwo perełek!
 

Horoskop na czerwiec 2020, czyli co nas czeka na początek lata >>>


Astro klimaty mogą towarzyszyć wam nawet podczas uprawiania jogi. Wystarczy, że sięgnięcie po odpowiednią matę. Podobnie jest ze snem. Wasza sypialnie zasługuje na odpowiedni klimat, a o ten zadba pościel z motywem konstelacji gwiazd. Przed snem możecie też zadbać o lekturę, która przybliży wam tematykę horoskopów i znaków zodiaku. Takich lektur nie brakuje, a my wyszukaliśmy dla was naszym zdaniem najciekawsze tytułu. 

Astrologia od zawsze kojarzy nam się z biżuterią. Gwiazdki czy symbole znaków zodiaku to najczęściej pojawiające się elementy. Piękną kolekcję właśnie ze znakami zodiaku ma marka Apart. To zarówno delikatne złote łańcuszki, jak i bransoletki. Takie rzeczy nie tylko podkręcą każdy look, ale i zadbają o waszą dobrą energię na co dzień. 

My wierzymy zarówno w moc symboli, jak i sygnałów, które dają nam gwiazdy. Dlatego co tydzień na Instagram Stories @glamourpoland znajdziecie nowy cykl – ASTRO GLAM. Wchodźcie i sprawdzajcie regularnie, co czeka was w najbliższych dniach. Partnerem naszego nowego cyklu jest marka Apart


Horoskop kryzysowy, czyli jak różne znaki zodiaku radzą sobie w stresujących sytuacjach >>>

Zobacz także: