Złote kolczyki polskich marek i projektantów – Najpiękniejsze modele na sezon wiosna-lato 2020

Zawsze robią wrażenie! Nawet, jeśli założymy je do klasycznych jeansów i „zwykłego” T-shirtu. W mgnieniu oka dodadzą stylizacji sznytu, sprawiając, że będziesz wyglądać jak milion dolarów. Być może właśnie dlatego złote kolczyki, bo o nich mowa, nie wychodzą z mody już od kilku sezonów. I nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Jeśli w swojej szkatułce nie macie jeszcze choć pary, najwyższy czas nadrobić zaległości. Zwłaszcza, że w ofercie polskich marek znajdziecie modele, które zapierają dech! Wybrałyśmy najpiękniejsze.

Najpiękniejsze minimalistyczne naszyjniki od polskich marek, w których zakochacie się od pierwszego wejrzenia >>>

Choć złote kolczyki są ponadczasowe, nie pozostają nieczułe na zmieniające się trendy. Jakie złote kolczyki są modne teraz, w sezonie wiosna-lato 2020? Na fali powrotu popularności mody z lat 80., triumfy święcą złote kolczyki-koła, które na uszach nosimy kolejny sezon z rzędu. Podobnie jak modele zdobione perłami – także tymi o nieregularnych kształtach. 

Fashionistki straciły także głowę dla kolczyków inspirowanych rozgwieżdżonym niebem – zdobione motywami gwiazd i księżyca

Równie popularne, choć nieco kontrowersyjne są złote kolczyki nawiązujące do dewocjonaliów i motywów sakralnych – królują kolczyki-krzyże (zarówno małe jak i duże), ale w sprzedaży dostępne są także błyskotki z wizerunkiem Matki Boskiej (to specjalność polskiej projektantki Anki Krystyniak). 

W tym roku hitem są złote kolczyki w kształcie muszli, nieustającym zainteresowaniem cieszą się także modele minimalistyczne. Klasyką są także motywy florystyczne – nie tylko kwiaty, ale i na przykład... liście laurowe (Edyta Byrska rządzi!). Nam w oko wpadły także złote kolczyki w kształcie końskich głów. To (fenomenalny!) projekt poznańskiej marki 10 Decoart (do kolczyków dobierzecie także naszyjnik w tym samym stylu). Wszystkie znajdziecie w naszej galerii (u góry strony). I wszystkich zapragniecie!

Sukienki z serduszkowym dekoltem – to właśnie one podbiły serca paryżanek. Najbardziej uroczy trend na lato 2020! >>>

Zobacz także: