Kiedy pogoda w końcu sprzyja weekendowym wypadom, szukamy miejsc, gdzie moglibyśmy maksymalnie zregenerować siły, czy to samotnie, czy w gronie znajomych. Bardzo często są to obiekty SPA, gdzie możemy mieć pewność, że zarówno nasze ciało, jak i umysł mogą liczyć na to, że zostaną potraktowane wyjątkowo. Jeśli planujecie właśnie kilka dni urlopu lub choćby weekend, z ręką na sercu możemy polecić Wam miejsce, z którego nie będziecie chcieli wracać. Nie tylko dlatego, że zlokalizowany jest na tak wyjątkowym obszarze, jak Mazury, ale przede wszystkim ze względu na to, co czeka na Was już od strony organizacyjnej. To Narie Resort & SPA.

Narie Resort & SPA to ponad sto hektarów położonych nad jeziorem Narie, na których znajduje się luksusowy hotel z 25 pokojami, restauracją serwującą ekologiczną polską kuchnię w nowoczesnym wydaniu z hiszpańskimi wpływami, a także strefą wellnes i SPA oraz salą kinową. Ponadto, na terenie posiadłości ulokowane są dwie rezydencje gościnne: Mazurska oraz Derlecka. Ta pierwsza, to stary przedwojenny dom utrzymany w rustykalnym stylu. W drugiej z kolei znajduje się SPA i jadalnią pod strzechą. I choć już sam opis brzmi cudownie, to trzeba sprawdzić na żywo!

To, na co mogą liczyć goście Narie Resort & SPA, to z pewnością holistyczne podejście do odwiedzających. Oprócz zabiegów w SPA i odpowiedniej porcji wysiłku fizycznego, jak jazda konna, tenis, basen czy korty wodne, kluczową rolę odgrywa tam kuchnia. Zdrowa i ekologiczne. Nie od dziś wiadomo, że to, co jemy ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Możecie być pewni, że w Narie Resort & SPA poczujecie smakową pełnię szczęścia! Z kolei fanki naturalnej pielęgnacji z pewnością zainteresuje współpraca Narie Resort & SPA z niszową marką kosmetyczną Umami. To brand założony przez doktor Dorotę Rutkowską, jednego z najlepszych w Polsce nefrologów.

Nazwa marki koresponduje z jej filozofią - Umami to w kulturze japońskiej to piąty smak. Dlatego też kosmetyki doktor Rutkowskiej najpierw powstają w kuchni, w wyniku długotrwałej obróbki. Są to oczywiście produkty ręcznie robione, zapakowane w eleganckie, czarne, szklane pudełeczka. Wszystkie linie są dwuskładnikowe - pierwszy składnik jest roślinny, drugi jadalny. Dla Narie powstały wyjątkowe trzy, nowe serie: lawendową (jako hołd dla Narie i naszych pól lawendowych), różany (jako hołd dla doktor Rutkowski i tej wyjątkowej rośliny) oraz czekoladowa jako hołd dla Wszystkich łasuchów. 

Nie można nie wspomnieć o bardzo ważnym dla obiektu zapleczu, jakim jest sad jabłonek, ogródek warzywny, pola lawendy, stary drzewostan i pięknie ukształtowany teren (morenowe pagórki). To sprawia, że czerpiemy z mazurskiego malowniczego krajobrazu to, co najlepsze. Ostatnio Narie Resort & SPA odwiedziły znane i lubiane twarze, m.in. znany z programu Top Model Jakob Kosel, Ciocia Liestyle czy aktorka Agnieszka Sienkiewicz. Byliśmy tam również my! Fotorelację z naszego pobytu możecie zobaczyć w galerii. Niech to będzie kolejna rekomendacja, że Narie Resort & SPA to miejsce idealne na weekendowy, a nawet dłuższy pobyt, gdzie relaks nabiera nowego, wyjątkowego wymiaru.