Roger&Gallet to marka wywodząca się z francuskiej sztuki well-being, której istota tkwi w głębokim czerpaniu wszystkiego co najlepsze z natury. Od 1862 roku tworzy produkty, czerpiąc inspirację ze średniowiecznych ogrodów, w których uprawiano lecznicze, aromatyczne rośliny. To one są podstawą magicznej opowieści, w której słowa zamieniają się w delikatnie otulające skórę zapachy, o niepowtarzalnych formułach i aromatach, opracowane przez słynnych Mistrzów Perfumiarstwa

Roger&Gallet od setek lat korzysta z oryginalnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenia, w ponad 90% opartych na naturalnych składnikach. Produkty te dbają o skórę, a także w udowodniony klinicznie sposób wpływają na emocje i dobre samopoczucie, co odgrywa ważną rolę w tworzeniu życia opartego na harmonii i self-care. 

My dałyśmy się oczarować subtelną wonią róż, dojrzałych fig, orzeźwiających cytrusów i egzotycznych kwiatów. Poniżej przedstawiamy nasze wybory z portfolio marki.

Woda zapachowa FLEUR DE FIGUIER

Ten kwiatowo-owocowy zapach skupia w sobie mnóstwo śródziemnomorskich wspomnień, zapewnia doskonałą równowagę między owocowymi nutami i bardzo relaksującym aromatem. Miąższ figi, soczyste cytrusowe nuty i liście mandarynki przenoszą w tereny Morza Śródziemnego, a bogactwo rozgrzanych słońcem owoców połączone jest z legendarną świeżością wód kolońskich Roger&Gallet.

Mydło ROSE

Zawiera w sobie słodycz róży damasceńskiej połączonej ze świeżością włoskiej mandarynki. Ten uspokajający zapach działa kojąco na zmysły. Okrągłe mydła Roger&Gallet wytwarzane są niezmiennie tradycyjną metodą rzemieślniczą z wykorzystaniem własnej techniki perfumowania w masie. Technika ta, polega na wprowadzaniu olejków eterycznych do schłodzonej masy mydlanej, co pozwala uzyskać produkt o jednorodnym i trwałym zapachu. Wykonanie każdego unikalnego mydła zajmuje aż 80 godzin!

Zobacz także:

Żel pod prysznic CÉDRAT

Odświeżający koktajl z nutami roślin śródziemnomorskich. Równie ożywczy jak spacer nad brzegiem Morza Śródziemnego. Pozwala poczuć na sobie morską, orzeźwiającą bryzę, a niezwykła świeżość nabiera szlachetności w kontakcie z ziołowym aromatem naturalnej bazylii, tymianku i mięty. Ekscytująca radość i energetyzujące działanie.

Krem do rąk FLEUR D'OSMANTHUS

Daj się ponieść odświeżającej kompozycji kwiatów o nutach dojrzałych moreli. Doświadcz zapachu świeżo ściętych kwiatów, nuty włoskiej mandarynki i żywicznego aromatu. Pobudza ciało i zmysły.

Produkty marki dostępne są w wybranych Super-Pharm i na superpharm.pl.