W show-biznesie trwa prawdziwy baby boom! Do Lary Gessler, Aleksandry Żebrowskiej, Barbary Kurdej-Szatan i innych gwiazd, które spodziewają się dziecka, dołączyła właśnie Natalia Klimas-Bober. Aktorka podzieliła się z fanami radosną nowiną za pośrednictwem Instagramu. Opublikowała zdjęcie, a także krótki, ale bardzo uroczy, chwytający za serce opis, z którego jasno wynika, że za kilka miesięcy zostanie mamą po raz drugi.

Natalia Klimas jest w ciąży!

Natalia Klimas-Bober za kilka miesięcy zostanie mamą po raz drugi. Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widać już lekko zaokrąglony – ciążowy brzuszek. „Jedno na ramieniu. Drugie pod sercem” – czytamy w opisie wakacyjnej fotografii. Na razie Natalia Klimas nie zdradza szczegółów związanych z ciążą. Nie wiadomo, kiedy maleństwo przyjdzie na świat, a także, czy gwiazda spodziewa się chłopca, czy dziewczynki.

Przypomnijmy, że Natalia Klimas została mamą po raz pierwszy pod koniec lipca 2019 roku. Wtedy urodziła dziewczynkę. To znaczy, że Zuzia, bo tak brzmi imię córeczki gwiazdy, już niedługo będzie świętować swoje pierwsze urodziny. 

Natalii Klimas i jej partnerowi serdecznie gratulujemy! A was zachęcamy do zajrzenia do naszej galerii (na górze strony), gdzie znajdziecie zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, którym dziś pochwaliła się aktorka.

Nicki Minaj jest w ciąży! O tym, że spodziewa się dziecka poinformowała za pomocą ciążowej sesji. Zobaczcie zdjęcia >>>