Ostatnio coraz częściej mówi się o Natalii Szroeder. Tym razem jednak poświęcony jej rozgłos w mediach nie dotyczy twórczości młodej piosenkarki, a jej nowego, rzekomego związku z Quebonafide oraz zaniedbania relacji z przyjaciółmi. Na niektórych portalach plotkarskich pojawiały się także artykuły, z których treści wynikało, że Szroeder całkowicie zerwała kontakty ze swoimi znajomymi.  

W rozmowie z serwisem Gala.plNatalia przyznała, że początkowo plotki rzeczywiście nieco ją przytłoczyły. Natomiast teraz już wie, że portale plotkarskie potrzebują takich gorących newsów i bardzo często po prostu same je tworzą – bez sprawdzonego źródła i bez pomocy jakichkolwiek informatorów.

Piosenkarka ma świadomość tego, że próba powstrzymania portali plotkarskich to prawdziwa, nie mająca żadnego sensu walka z wiatrakami. Właśnie dlatego, postanowiła nie przejmować się więcej plotkami na swój temat. Podeszła do całej sprawy z dystansem i humorem, czego dowodem jest seria zdjęć opublikowanych na jej Instagramie (znajdziecie je poniżej). Na fotkach widać Natalię, która wraz ze swoimi przyjaciółmi udaje przyłapanych na mieście zakochanych. Umieszczony pod postem przez piosenkarkę podpis, wyraźnie inspirowany nagłówkami tabloidów, nie pozostawia złudzeń – ta dziewczyna ma gdzieś wszystkie plotki.

@natalia_szroeder: TYLKO U NAS: Natalia Szroeder poszła na randkę, do ostatniej chwili nie mogła się zdecydować z kim pójść, wiec poszła ze wszystkimi. Uroczy?

ZOBACZ TAKŻE: Quebonafide rapuje o Natalii Szroeder na płycie „SOMA 0,5 mg” Taconafide >>>

Szanujemy zdrowe podejście piosenkarki do plotek na swój temat. Brawo! A wy, co myślicie o zachowaniu Natalii Szroeder?