Natalia Szroeder to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej utalentowanych wokalistek w Polsce. Ma na swoim koncie wiele muzycznych sukcesów, poza tym działa aktywnie w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem, gdzie obserwuje ją ponad 450 tysięcy osób. Niezawodny sprzęt to absolutny must-have na każdym etapie jej pracy – od poszukiwania inspiracji przez nagrania i produkcję, a na koncertach i kontakcie z fankami oraz fanami kończąc. I to m.in. dlatego Natalia Szroeder zdecydowała się na współpracę z Lenovo, czyli światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii. 

„Jestem podekscytowana współpracą z Lenovo. Ostatni okres jest dla mnie przełomowy i tym samym wymagający. Czy to pracując nad wydaniem płyty, przygotowaniem do koncertów czy poszukiwaniem nowych dźwięków i inspiracji, potrzebowałam wsparcia w postaci niezawodnego sprzętu, który mogę wszędzie ze sobą zabrać – czy to do studia, czy na formalne i mniej formalne spotkania. Laptop Lenovo Yoga Slim 7 idealnie wpasował się w moje potrzeby i stanowi nieocenioną pomoc w moim dynamicznym życiu” – mówi Natalia Szroeder, nowa ambasadorka Lenovo Yoga Slim 7.

Natalia Szroeder została ambasadorką Lenovo Yoga Slim 7. To właśnie to urządzenie będzie jej towarzyszyć w pracy i nie tylko przez najbliższy rok. I tobie też może! Sprawdź, dlaczego warto wziąć pod uwagę zakup innowacyjnego laptopa od Lenovo! 

 

 

Lenovo Yoga Slim 7 – idealny laptop do pracy i na czas wolny

Szukasz laptopa, który usprawni twoją pracę na co dzień albo dostarczy ci rozrywki? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, podczas zakupów zwróć uwagę na Yoga Slim 7 od Lenovo. To ultra mobilne urządzenie, które zostało wyposażone w najwyższej klasy procesor, ekran z matrycą Full HD (zoptymalizowany przy użyciu Dolby Vision™) oraz technologię trójwymiarowego dźwięku Dolby Atmos®. Co więcej, laptop Lenovo Yoga Slim 7 posiada bardzo wydajną baterię. Dzięki temu możesz z niego korzystać przez (nawet!) 19 godzin. To idealna opcja dla osób, które często podróżują. 

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały, że laptop od Lenovo wyróżnia się takimi funkcjami jak m.in. czujnik ruchu, który automatycznie wylogowuje użytkownika odchodzącego od komputera oraz optymalizacja baterii. Posiadaczki i posiadacze modelu Yoga Slim 7 mogą także korzystać z funkcji Windows Hello (umożliwia ona logowanie się do systemu za pomocą biometrii) czy Lenovo Vantage, która pozwala na zarządzanie ustawieniami z poziomu łatwej w obsłudze aplikacji. 

Laptop Yoga Slim 7 od Lenovo jest szybki, lekki (waży niecałe 1,4 kg!), a do tego niesamowicie stylowy. Charakteryzuje się elegancką obudową w odcieniu łupkowej szarości, która z całą pewnością przypadnie do gustu (nie tylko) minimalistkom oraz minimalistom, a także cienkimi ramkami. Zdjęcia laptopa możesz zobaczyć w naszej galerii – na górze strony. 

Zobacz także:

fot. materiały prasowe Lenovo

Artykuł powstał we współpracy z marką Lenovo.