Natalie Portman w zaawansowanej ciąży na kilka dni przed planowanym porodem wzięła udział w produkcji najnowszego klipu Jamesa Blake'a. Aktorkę z pewnością zna każdy, a brytyjskiego muzyka możecie kojarzyć przede wszystkim z hitu "Limit To Your Love", który kilka lat temu był hitem w wielu krajach, w tym także w Polsce.

Od tego czasu James Blake wydał trzy studyjne albumy, otrzymał nominację do jednej z najbardziej prestiżowych nagród w Wielkiej Brytanii, Mercury Prize (w 2013 w końcu udało mu się ją zdobyć), a także nominację do Grammy w kategorii "Najlepszy Nowy Artysta". Muzyk zdobył także sporą popularność w naszym kraju i zagrał tu kilka koncertów między innymi na Open'er Festivalu. 

Do swojego najnowszego klipu James zaprosił ciężarną Natalie Portman i w połączeniu z utworem "My Willing Heart" udało mu się stworzyć bardzo intymny i piękny obraz. W niektórych ujęciach dostrzec możecie inspirację sesją Beyonce, która kilka tygodni wcześniej udostępniła na swojej oficjalnej stronie sesję zdjęciową pod wodą.