To pytanie jest oczywiście żartem, którego autorką jest Amy Schumer. Amy lubi prowokować i staje się nową gwiazdą internetu (oraz telewizji, rzecz jasna). Ostatnio zrobiło się o niej głośno, gdy celowo przewróciła się na czerwonym dywanie pod nogi pozujących na ściance Kim Kardashian i Kanye Westa. Teraz znalazła kolejny sposób na zasłynięcie w mediach.

Jej krótki film, a właściwie teledysk boysbandu wykonującego utwór "You don't need makeup". Jego bohaterka grana przez Amy jest adorowana przez kilku mężczyzn, którzy przekonują ją, że jest naturalnie piękna, więc nie potrzebuje makijażu. Kiedy dziewczyna stosuje się wreszcie do ich słów, okazuje się, że nie tego się spodziewali. 

Amy słyszy od nich, że wygląda na bardzo bladą i wręcz chorą, a także, że coś jest nie tak z jej powiekami, bo widać na nich małe żyłki. Zespół prosi ją jednak o ponowne nałożenie makijażu. Całość jest oczywiście nawiązaniem do hitu zespołu One Direction. W piosence "What Makes You Beautiful" padają słowa o tym, że dziewczyna nie powinna ukrywać swojej urody pod makijażem. 

Wideo Amy na pewno was rozbawi, ale nie było to jego jedynym celem. Autorka równocześnie z premierą filmu rozpoczęła akcję na Twitterze. Poprosiła kobiety o wrzucanie zdjęć bez makijażu z hashtagiem #girlyoudontneedmakeup. Temat szybko stał się hitem internetu - przekonajcie się dlaczego.