Już nie tylko W głębi lasu w reżyserii Leszka Dawida i Bartosza Konopki z Grzegorzem Damięckim i Agnieszką Grochowską w rolach głównych jest kolejną polską produkcją Netflixa, na którą czekamy w 2020 roku. Platforma ogłosiła właśnie, że przygotowuje nowy obraz, Sexify!

Sexify to historia trzech studentek, które biorą udział w konkursie na najlepszy start-up. Natalia, w którą wciela się debiutująca w głównej roli w serialu Aleksandra Skraba, pochodzi z małego miasta, jest niezwykle zdeterminowana i zrobi wszystko, aby osiągnąć sukces. Paulina – w tej roli zobaczymy Marię Sobocińską (Pan R., Wszystko dla mojej matki, Wołyń) to studentka chemii i najlepsza przyjaciółka Natalii jeszcze z czasów liceum. Dołącza do projektu w nadziei, że dowie się czegoś, co pomoże naprawić jej siedmioletni związek, w którym chemii zdecydowanie brakuje. Trzecią główną bohaterką jest Monika grana przez Sandrę Drzymalską (Powrót, Psy 3), znajoma Natalii z akademika i teoretycznie także ze studiów, która w tym trio uchodzić będzie za ekspertkę od seksu. Bo projekt, jaki zamierzają zrealizować nosi nazwę Sexify i ma on być rewolucją w życiu erotycznym.

„Szkoła dla elity” 3 – zobaczcie oficjalny zwiastun! >>>

Sexify – nowy polski serial Netflixa. Premiera jeszcze w tym roku! 

Brzmi nieźle, prawda? Netflix zapowiada, że „Sexify to pełna humoru i prowokacji opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn – o dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności”. Za reżyserię i scenariusz Sexify odpowiedzialni są Piotr Domalewski (Cicha noc) oraz Kalina Alabrudzińska (Nic nie ginie). - Sexify to projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach. Mam ogromne szczęście, że stałem się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Praca nad nim to wspaniały czas, z pełnymi pomysłów i energii ludźmimówi Piotr Domalewski. Ekscytacji nowym projektem nie kryje również Kalina Alabrudzińska: - Cieszę się, że w Sexify mogę opowiedzieć o młodych kobietach, które wiedzą, że nic nie muszą, a mogą wszystko.

Skąd pomysł na taką produkcję? - W Polsce brakowało produkcji o życiu młodych ludzi, a „Sexify jest tym bardziej wyjątkowe, że w niezwykle swobodny, a zarazem bardzo prawdziwy sposób pokazuje życie współczesnych kobiet, także to erotyczne. Cieszymy się, że wraz z Akson Studio i wspaniałym, pełnym pasji i talentu zespołem zekranizujemy tę świeżą, zabawną, a zarazem prowokującą historię - komentuje Monica Alexander, menedżerka ds. treści oryginalnych Netflix. Producentami Sexify są Jan Kwieciński (W lesie dziś nie zaśnie nikt), Małgorzata Fogel-Gabryś oraz Agata Gerc. Premierowy sezon Sexify liczyć będzie 8 odcinków, a premiera – tak jak wspomnieliśmy na początku – zaplanowana jest jeszcze na ten rok.

„The Eddy”: znamy datę premiery serialu Netflixa z Joanną Kulig! Jest też pierwszy teaser i plakat >>>

Netflix ma już na koncie jedną polskojęzyczną produkcję, 1983. Serial miał premierę pod koniec 2018 roku i przedstawia dystopijną rzeczywistość, w której Polska nadal pozostaje w cieniu żelaznej kurtyny. Obraz wyreżyserowały cztery wybitne polskie reżyserki: Agnieszka Holland, Kasia Adamik, Olga Chajdas i Agnieszka Smoczyńska, a w obsadzie znaleźli się m.in. Maciej Musiał, Robert Więckiewicz, Michalina Olszańska, Zofia Wichłacz oraz Andrzej Chyra. 

Zobacz także: