Lata 70. to niezwykłe połączenia kolorów, wzorów i form, najmocniej widoczne w kierunkach ówczesnej kultury i sztuki. To również czas zwrotny dla marki New Balance, która w tym okresie wypuściła legendarne i docenione modele biegowe 320, 355 i Super Comp.

W 1976 roku światło dzienne ujrzał model 320, który został uznany za najlepsze biegówki na rynku. Ich lekka konstrukcja z zamszu i nylonu oraz wyolbrzymione ikoniczne logo N stały się inspiracją dla współczesnej sylwetki butów 327. Charakterystyczna trailowa podeszwa oraz smukła budowa toe-boksa zaczerpnięte zostały z zaprezentowanego rok później modelu 355. Rzucająca się w oczy pomarańczowa kolorystyka została zapożyczona z butów Super Comp. Do tego nylonowy język w stylu retro, powiększone elementy podeszwy środkowej, wyróżniający się gumowy zapiętek, niezwykłe zestawienie kolorów i najwyższej jakości materiały. 327 w odważnym stylu łączy nowoczesny design z dziedzictwem lat 70. w niespotykanym dotąd formacie.

Model dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych (dwóch męskich i jednej damskiej). Najbardziej śmiała i rzucająca się w oczy jest wersja niebiesko-pomarańczowa, w której każda ze stron buta jest w innym kolorze. Drugi męski wariant to klasyczny szary, głęboko zakorzeniony w DNA New Balance i podkreślający ponadczasowość modelu. Dla kobiet zarezerwowana jest wersja czarno-szara z jasnoróżowymi elementami po wewnętrznej stronie buta.

New Balance 327 to jedna z najlepszych nowych sylwetek bieżącego roku. Najnowsze odsłona to 327 Primary Pack, w skład której wchodzą trzy klasyczne wersje kolorystyczne: żółta, czerwona i niebieska. Wszystkie wyróżniają się budową cholewki: o ile zamszowa kolorowa część pozostała bez zmian, to wykonana dotychczas część z nylonu została zastąpiona białą perforowaną skórą.

New Balance 327 znajdziecie na stronie nbsklep.pl/327.