Wiele osób uważa Nicole Kidman za ikonę stylu. A tym samym chętnie się nią inspiruje – w kwestiach związanych z modą, jak również urodą, np. fryzurą i makijażem. Ostatnio gwiazda zaprezentowała na Instagramie swój nowy look. Jak się okazuje, przeszła totalną metamorfozę – ma teraz krótkie włosy. I już nie w odcieniu słonecznego blondu, ale Strawberry Blonde, na punkcie którego oszalał cały Instagram. Jak Nicole Kidman wygląda w nowej fryzurze? I czy rzeczywiście obcięła i pofarbowała włosy?

Nicole Kidman przeszła totalną metamorfozę!

Nicole Kidman opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie wśród jej fanek i fanów. O co chodzi? O nową fryzurę 54-letniej aktorki. Na wspomnianej fotografii Nicole Kidman pokazała się w ponadczasowym pixie cut, do tego w (bardzo modnym od kilku sezonów) odcieniu truskawkowego blondu. Wygląda zupełnie inaczej niż w charakterystycznym dla siebie looku – z długimi, falowanymi, a do tego idealnie ułożonymi blond włosami. 

Jak się okazuje, metamorfoza podzieliła osoby, które obserwują ją w mediach społecznościowych. Jej fanki oraz fani pisały i pisali m.in., że uwielbiają tę fryzurę, a także określały i określali ją mianem ikony (zgadzamy się!). Niestety pod postem pojawiło się również wiele negatywnych komentarzy, np.: „O co chodzi z jej włosami? Przestraszyłam się”, „Pozwoliłaś im obciąć swoje włosy? Mam nadzieję, że to peruka. Ale wciąż jesteś piękna”. 

To idealna okazja do tego, by przypomnieć, że tego rodzaju komentarze (nie tylko) w mediach społecznościowych mogą się okazać bardzo krzywdzące dla niektórych osób. I to niezależnie od tego, czy chodzi o naszych znajomych czy o ludzi, których „znamy” np. tylko z okładek magazynów, ulubionych filmów albo programów telewizyjnych. A przecież każda i każdy z nas może wyglądać, jak chce. 

A wracając do Nicole Kidman, z opisu zdjęcia, które zostało podpisane krótkim „Na planie”, wynika, że metamorfoza została przeprowadzona na potrzeby Roar, czyli nowego serialu Apple TV. I choć gwiazda nie odniosła się do komentarzy fanek i fanów, wiele wskazuje na to, że nie obcięła i nie pofarbowała włosów na truskawkowy blond, ale założyła perukę. Na taki krok decydowała się już w przeszłości – w przypadku innych produkcji. 

W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć zdjęcie Nicole Kidman po metamorfozie.