Miłość to piękna sprawa, ale też bardzo indywidualna i skomplikowana kwestia, dlatego ten artykuł potratujcie z przymrużeniem oka. Jednak na podstawie własnych doświadczeń i perypetii naszych koleżanek zebrałyśmy rzeczy, które świadczą o tym, że Wasz chłopak to ten jedyny. 

1. Poświęca się dla Ciebie

…a Ty robisz to samo dla niego. Jesteś pewna, że gdybyś dostała pracę na drugim końcu świata, on przeprowadziłby się z Tobą.

2. Dzielicie te same wartości

Wiesz, że chcecie mieć dzieci i dzielić się wychowaniem po równo lub on chce wziąć przedłużony urlop ojcowski. Albo nie chcecie mieć dzieci w ogóle. Mówiąc inaczej, jesteście zgodni co do Waszej wspólnej przyszłości, jeśli chodzi o najważniejsze rzeczy, bo wcześniej je omówiliście.

3. Nie próbuje zmieniać Cię na siłę

Akceptuje Cię ze wszystkimi Twoimi wadami. To, że jesteś bałaganiarą i nie umiesz gotować, w ogóle mu nie przeszkadza.

[QUIZ] Sprawdźcie, czy jesteście zgraną parą! >>>

4. Kiedy myślisz o małżeństwie z nim, najlepszą częścią nie jest ślub, a idea wspólnego życia

Ślub to wspaniałe przeżycie, a wesele to jeszcze lepsza impreza, jednak to nie na myśl o tym prawie unosisz się nad ziemią. Najbardziej nie możesz doczekać się wspólnego życia, snucia i realizowania planów. 

5. Tęsknisz za nim

Tęsknisz za nim, kiedy nie widzicie się kilka godzin, nie wspominając o dłuższej rozłące. Brakuje Ci go praktycznie cały czas i gdybyś mogła, spędzała z nim każdą wolną chwilę. 

6. Nigdy nie lubiłaś mieszkać ze współlokatorami

Cenisz sobie własną przestrzeń, ale uwielbiasz mieszkać ze swoim chłopakiem i cieszysz się, że gdy wracasz do domu po całym dniu pracy, on na Ciebie czeka.

Kobiety bez męża i dzieci są szczęśliwsze i żyją dłużej! Tak wynika z najnowszych badań >>>

7. Dzielisz się z nim absolutnie wszystkim

To on jest pierwszą osobą, o której myślisz: „Muszę mu o tym powiedzieć”. Nieważne, czy chodzi o uroczego pieska, którego spotkałaś na ulicy czy o poważniejsze sprawy. To do niego dzwonisz, kiedy masz ważną decyzję do podjęcia.

8. Interesuje się Twoimi przyjaciółmi

Kiedy któraś z Twoich przyjaciółek ma gorszy dzień, sugeruje, żebyś spędziła z nią wieczór. A jeśli zdarzy się, że długo o kimś nie wspominasz, zawsze pyta, co u niego słychać. Nie ma nic przeciwko babskim wypadom i wspólnym imprezom. 

9. Pozwala Ci się wygadać

Wie, że są rzeczy, które Cię frustrują i ze spokojem słucha, kiedy podniesionym głosem opowiadasz o kłótni w pracy. Jest zaangażowany w Twoje sprawy i przeżywa je razem z Tobą. 

10. Mówi Ci, że jesteś piękna i że go kręcisz

Nawet, kiedy jesteś bez makijażu i nie umyłaś włosów.