Hayden Panattiere straciła młodszego brata

Nie żyje brat Hayden Panattiere – potwierdziła redakcja „People”, czołowego amerykańskiego magazynu o życiu gwiazd show-biznesu. Jak podają media zza oceanu, w tym CNN i ABC News, Jansen Panattiere zmarł w miniony weekend w Nowym Jorku. Miał 28 lat. Przyczyna śmierci młodego mężczyzny na razie nie jest znana. Wstępnie wykluczono jednak udział osób trzecich. Trwa śledztwo.

Kim był Jansen Panattiere?

Jansen Panattiere przyszedł na świat 25 września 1994 roku w Palisades w stanie Nowy Jork. Młodszy o pięć lat od nominowanej dwukrotnie do Złotego Globu za rolę w serialu „Nashville” aktorki również związany był ze światem kina i telewizji. Można go było oglądać w takich popularnych produkcjach jak „Świat nonsensów u Stevensów”, „The Walking Dead” oraz „Bejbis”. Zaliczył też występ u boku swojej sławnej siostry w inspirowanym wydarzeniami z 11 września 2001 roku dramacie familijnym pt. „Tygrysi rejs”.

Jansen Panattiere spełniał się również jako aktor dubbingowy. Jego głos można usłyszeć m.in. w oryginalnych wersjach „Epoki lodowcowej 2”, „Zebry z klasą” i „Robotów”

Poza aktorstwem, jego wielką życiową pasją była sztuka. Młody artysta regularnie zamieszczał na swoim profilu w serwisie Instagram zdjęcia wielobarwnych i zazwyczaj dość abstrakcyjnych obrazów oraz grafik. Specjalizował się także w ręcznym przerabianiu ubrań i obuwia.

Ostatnim dziełem, którym Jansen podzielił się ze swoimi obserwatorami i obserwatorkami, był opublikowany zaledwie trzy dni temu portret jego dziewczyny, Catherine Michie.