Wybierając niektóre elementy garderoby od razu odrzucamy konkretne kolory. Jednym z tych, które mogą nie mieć szansy zaistnieć w naszych stylizacjach, jest biel. Ten kolor świetnie prezentuje się zwłaszcza latem, ale czasami zniechęca nas do niego fakt, że widać na nim najdrobniejsze zabrudzenia, a kiedy namoknie to może stać się lekko prześwitujący. Zwłaszcza ten drugi powód sprawiał, że przez lata z niechęcią podchodziło się do białych kostiumów kąpielowych. Czy jednak było to słuszne posunięcie? W końcu biały kolor świetnie podkreśla letnią opaleniznę i wydaje się wprost stworzony do wyjścia na plażę lub basen.

Białe kostiumy kąpielowe na lato 2022 to dowód na to, że w przypadku tego elementu garderoby naprawdę warto dać szansę bieli. Stroje do pływania uwzględniają fakt, że będą miały kontakt z wodą. Nie trzeba się zatem martwić, że po kąpieli w morzu lub innym zbiorniku kostium pokaże zbyt wiele. Dodatkowo jest jeszcze jednak istotna kwestia. W kolekcjach marek odzieżowych nie brakuje pięknych kostiumów kąpielowych w białym kolorze. Szkoda byłoby z nich rezygnować tylko z powodu wątpliwości dotyczących koloru, który na dodatek świetnie wygląda. Z tego powodu ten kontrowersyjny trend plażowy warto zacząć postrzegać zupełnie na nowo. Być może w przyszłości stanie się on pierwszym wyborem, jaki w ogóle przyjdzie nam do głowy podczas zakupu nowego kostiumu kąpielowego. Będzie to z pewnością z korzyścią dla naszych plażowych stylizacji. Zdjęcia publikowane przez popularne fashionistki tylko to potwierdzają. Biały kostium kąpielowy ma zdecydowanie więcej zalet niż wad.

Białe kostiumy kąpielowe na lato 2022 – Białe bikini

Lista modnych kostiumów kąpielowych na lato 2022 jest długa. Projektanci na ten sezon lansują między innym trend body positive, który podkreśla, że bikini jest absolutnie dla każdej osoby, która się w nim dobrze czuje i chce je nosić. Z tego powodu jedną z opcji na wakacje może być biały strój dwuczęściowy. Dodatkowo znalezienie idealnego może ułatwić cała gama różnorodnych modeli. Góry bikini na lato 2022 mogą być klasyczne, bez ramiączek, na jedno ramię, z dodatkowymi paskami do zawiązania pod biustem i w wielu innych wariantach. Dzięki temu nie sposób nie znaleźć wersji dla siebie. Podobnie wygląda to w przypadku dołu od bikini. Majtki z wysokim stanem lub niskim, zabudowane lub z wycięciami, gładkie albo z fakturą – możliwości jest mnóstwo.

Do tego moda plażowa na lato 2022 zakłada wiele ciekawych dodatków, które pomogą w podrasowaniu stylizacji nad wodę. Na białe bikini zawsze można narzucić chociażby kolorową koszulę, która ożywi cały zestaw. Bez znaczenia nie są też odpowiednio dobrane klapki, okulary przeciwsłoneczne lub inne detale. Wskazówek warto szukać w plażowych stylizacjach Francuzek. One mają świetne wyczucie i wiedzą, że nie potrzeba wiele, żeby zestaw nabrał charakteru.

Białe kostiumy kąpielowe na lato 2022 – Biały strój jednoczęściowy

Bikini może z powodzeniem zostać zastąpione jednoczęściowym kostiumem kąpielowym. Tu także nawet jeżeli ograniczysz się tylko do białego koloru, to będziesz miała do wyboru mnóstwo różnorodnych modeli. Jednym z hitów na lato 2022 jest monokini. Jednoczęściowy strój kąpielowy z wycięciami to przebój, który pojawił się w wielu kolekcjach. Nie brakuje też ich klasycznej odsłony. Proste kostiumy kąpielowe w wersji na jedno ramię, na cienkich lub grubych ramiączkach albo w ogóle bez nich dają nam wiele możliwości. Do tego w grę wchodzą jeszcze różnorodne materiały. Matowe lub z połyskiem, gładkie albo z fakturą do tego cienkie i grubsze – każdy z tych detali może mieć znaczenie podczas zakupu idealnego kostiumu kąpielowego. Poniżej czeka kilka propozycji, które mogą okazać się pomocne i udowadniają, że biel na plażę i do pływania to świetny pomysł. Nas już dłużej nie trzeba przekonywać.