Cipriana i Nikisha (ukrywająca się pod pseudonimem Tk Wonder) to siostry bliźniaczki, od 2011 autorki popularnego bloga Urban Bush Babes, a także właścicielki bujnych, przepięknych fryzur, które podbijają Instagram, a od kilku sezonów zachwycają świat mody.

Jak same przyznają, w dzieciństwie i w okresie dojrzewania często były wyśmiewane i atakowane przez rówieśników ze względu na swój charakterystyczny wygląd. Ich bujne uczesanie w czasach ich dorastania przez większość osób odbierana była jako coś dziwne, nienaturalnego i prześmiewczego. Na siłę próbowały walczyć z włosami, aby upodobać się, jednak na próżno.

Wiele zmieniło się dopiero w ich dorosłym życiu. Związki, przyjaciele, ale przede wszystkim samoakceptacja sprawiły, że dziewczyny znajdują się dziś w tym miejscu, w którym śmiało mogą powiedzieć, że są z siebie dumne. Od kilku sezonów urodą i style bliźniaczek zachwycają się magazyny modowe, a serwis Vogue.com w 2013 roku przyznał Cipriannie tytuł "Najlepiej ubranej blogerki roku". One same od wielu lat starają się na blogu Urban Bush Babes ukazywać naturalne piękno w wielu dziedzinach codziennego życia zaczynając od włosów, poprzez muzykę, a kończąc na modzie. 

Dziewczyny postawiły na naturalność, postanowiły w pewnym momencie swojego życia powiedzieć NIE negatywnym komentarzom dotyczących ich wyglądu i tego kim są. Pamiętajcie, że to nie pochodzenie, kolor skóry, rodzaj włosów determinuje nas jako dobrych czy złych ludzi. Miejcie na uwadze także to, że często według niektórych prześmiewcze i zabawne określenia mogą mieć odwrotną moc i ranić osobę, do której są skierowane. Nie każdy ma w sobie tyle siły jak Cipriana i Nikisha, aby energię pochodzą z hejtu przemienić w sukces.