Około miesiąc temu organizatorzy ogłosili, że w tym sezonie nie będzie Nocnego Marketu. Ulubione miejsce Warszawiaków i turystów, którzy chętnie spędzali weekendy na targu z jedzeniem, odbywało się do tej pory na terenie Dworca Głównego, gdzie obecnie jest generalny remont. Właściciele Nocnego zakomunikowali, że pewne formalności były nie do przeskoczenia i dlatego kolejna edycja w tym samym miejscu jest niemożliwa. Social media mają ogromną siłę rażenia, a w tym wypadku okazały się kluczowe. Informacje o problemach zorganizowania targu dotarły do odpowiednich osób, które ostatecznie miały decydujący wpływ na realizację przedsięwzięcia, działającego od 2016 roku również w tym sezonie.

Zwyczaje kulinarne Europejczyków, czyli jakie dania lubimy najbardziej? >>>

Nocny Market to nie tylko street food, czyli najlepsze jedzenie, którym można się delektować w najfajniejszych okolicznościach. Targ działa od godzin popołudniowych do wczesnych godzin porannych, dlatego jest idealnym miejscem na późny obiad z rodziną lub rozpoczęcie albo zakończenie imprezy. Wyjątkowy klimat, który udało się stworzyć organizatorom, pyszne dania i dobra muzyka w poprzednich sezonach przyciągnęły na teren Dworca Głównego tłumy! Obstawiamy, że wiosną i latem w tym roku nie będzie inaczej. Jeżeli nie macie planów na najbliższy weekend, wybierzcie się na Towarową 3, ponieważ 25 maja oficjalnie rusza Nocny Market, który potrwa do końca lata. Nie wyobrażaliście sobie lata w mieście bez Nocnego Marketu? My też i bardzo się cieszymy, że udało się przezwyciężyć wszystkie przeszkody! Z kim się widzimy?

Wystawcy, którzy pojawią się w najbliższy weekend na Nocnym Markecie:

THAISTY / SaigonKa / Łowcy Syren / Melt / MY FREAKING STREET FOOD STORY / Mąka i Woda / GringoBar / KoreaTown Rest / dogidog / CHO CHO SAN Sushi / Soul Food Koszyki / SHOKU / Pastrami Deli / Yatta Ramen / Koreanka / Mr Deep Fry / VEG DELI / Zkurczybyk / Warung Jakarta / Kuchnia Ukraińska i Gruzińska / Sklep z goframi - najlepsze gofry slowfood w Warszawie / TACO LIBRE / Shiso Noodle Bar/ Melody - Naturalne Lody