To była tylko kwestia czasu. North West wystąpiła w kampanii włoskiego domu mody Fendi, w której towarzyszą jej mama, Kim Kardashian oraz babcia, Kris Jenner. Nie po raz pierwszy (i zapewnie nie ostatni) dzieci celebrytów są angażowane do reklam. Wiele z nich tak dobrze odnajduje się w blasku fleszy, że postanawia spróbować swoich sił w modelingu. 5-letnia córka Kim Kardashian i Kanye'ego Westa ma wszelkie predyspozycje do tego, aby zostać modelką, dlatego nie wykluczone, że w przyszłości zobaczymy ją w wielu innych modowych kampaniach.

North West pojawiła się w prostych włosach. A Kim Kardashian nieźle oberwała za to od internautów! >>>

North West, Kim Kardashian i Kris Jenner w kampanii włoskiego domu mody Fendi

Fendi słynie z produkcji najwyższej jakości luksusowych akcesoriów, z butami i torebkami na czele, a na niektóre modele lista oczekujących sięga nawet 3 lat. Kultowa torba Peekaboo w tym roku obchodzi 10-lecie istnienia na rynku i w związku z tym włoski dom mody opublikował kampanię, do której zaprosił 3 pokolenia rodziny Kardashianów. North West, jej mama Kim Kardashian oraz babcia Kris Jenner pojawiły się na zdjęciach wizerunkowych, wykonanych przez Marcusa Hyde'a. Reklama ma na celu pokazanie wyjątkowej więzi, jaka łączy członków rodziny, a jednocześnie niesie ze sobą przekaz, że model torebki Peekaboo jest ponadczasowy.

Występują w szczerych i spontanicznych ujęciach, które zamiast skupiać się na ich publicznym wizerunku, ukazują autentyczną i intymną osobowość. Ujęcia tworzą coś na podobieństwo rodzinnego albumu, który pokazuje niewidoczny i niespodziewany punkt ich relacji,

powiedział CEO Fendi.

To nie pierwsza rodzinna kampania, w której wzięły udział kobiety z klanu Kardashian-Jenner. Na początku stycznia tego roku siostry Kendall, Kylie, Kim, Kourtney i Khloé pojawiły się na zdjęciach wizerunkowych marki Calvin Klein, co odbiło się szerokim echem wśród branży, a kampanię okrzyknięto najdroższą reklamą sezonu wiosna-lato 2018.

Tymczasem zobaczcie poniżej zdjęcia oraz wideo, które powstało na potrzeby kampanii Fendi. Krótki film nakręcono w posiadłości Kardashianów w Los Angeles, a ścieżką dźwiękową jest utwór Kanye'ego Westa Love Lockdown.