Nie ma chyba bardziej oswojonej z kamerami i aparatami 5-latki od North West. Można powiedzieć, że córka Kim Kardashian i Kanye'ego Westa wręcz przyszła na świat w blasku fleszy, a jej rodzice - zwłaszcza mama - nie mieli problemu z tym, żeby dzielić się swoją pociechą ze światem od pierwszych dni. Świadczy o tym choćby ilość zdjęć na Instagramie Kim Kardashian czy liczne sesje zdjęciowe z udziałem małej North. Na pewno pamiętacie słynną już okładkę dla magazynu Interview, na której celebrytka wystylizowana na Jackie Kennedy (co nie do końca się wszystkim spodobało), pozuje z 4-letnią wówczas córką. Ostatnio z kolei Kanye West trafił na okładkę tegorocznego September issue Harper's Bazaar, gdzie nie dość, że towarzyszy mu "doświadczona" North, to jeszcze 2-letni Saint West

ZOBACZ  TAKŻE: Kim Kardashian poszła na studia! Nie uwierzycie jaki kierunek wybrała

5-letnia North West zadebiutowała na wybiegu! 

Teraz najstarsza córka Kim i Kanye'ego może dopisać do swojego niewielkiego, aczkolwiek bardzo ambitnego (ma na swoim koncie m.in. kampanię dla Fendi!) jak na 5-latkę portfolio kolejny projekt. North zadebiutowała na wybiegu! Miało to miejsce na pokazie dziecięcej marki L.O.L. Surprise w Pacific Palisade w Los Angeles. Dziewczynka pewnie kroczyła po niewielkim, ale profesjonalnie przygotowanym wybiegu wystylizowana w czerwoną ramoneskę, spódnicę w tym samym kolorze, czarny top, mokasyny z białymi skarpetami i torebkę. Jak się okazuje jej look inspirowany był jednym z najsłynniejszych teledysków Michaela Jacksona, Thriller, a wiemy to m.in. z opisu, jaki dumna mama Kim Kardshian, rejestrująca występ córki na Instagram Stories, określając North West jako „Thrilla". 

ZOBACZ TAKŻE: North West pojawiła się w prostych włosach. A Kim Kardashian nieźle oberwała za to od internautów!

Po zdjęciach, jakie trafiły też na instagramowy profil marki L.O.L. Surprise widać, że North West w roli modelki czuła się świetnie. I kto wie, może to dla niej nie tylko dobra zabawa, ale również pierwsze kroki w jej karierze w świecie modelingu? W końcu ma z kogo brać przykład, gdyż jej ciocia, Kendall Jenner, to dzisiaj jedna z najpopularniejszych top modelek na świecie. Choć akurat ją ostatnio ciężko zobaczyć na pokazach. Wyjątek zrobiła jedynie dla Riccardo Tisci i jego debiutu w roli dyrektora kreatywnego Burberry na London Fashion Week. Niemniej jednak, gdyby musiała udzielić swojej siostrzenicy jakiś rad, zdecydowanie miałaby ich sporo.