Taniec z gwiazdami to jeden z ulubionych programów rozrywkowych Polaków. Wiele osób cieszy się więc, że już 2 marca rusza kolejna edycja polsatowskiego show. Wiemy już kogo zobaczymy na parkiecie, ale dotąd tajemnicą było to, kto zastąpi Beatę Tyszkiewicz i zasiądzie zamiast niej w jury.

ZOBACZ TAKŻE: BRIT Awards 2018: lista zwycięzców i najlepsze stylizacje gwiazd 

Otóż, nową jurorką zostanie Ola Jordan - zawodowa tancerka polskiego pochodzenia, która od wielu lat mieszka ze swoim mężem w Wielkiej Brytanii. Jordan cieszy się ogromną popularnością w Anglii. Jak się okazało, Polka przez 10 lat brała udział w brytyjskiej edycji Tańca z Gwiazdami. O kryształową kulę walczył tam także jej mąż, James Jordan, który także jest zawodowym tańczeniem.

Wychodzi na to, że 36-letnia tancerka ma też doświadczenie jako jurorka, ponieważ (również w towarzystwie ukochanego męża) w 2010 roku zasiadła w szeregach jury programu Dancing on Wheels, w którym to zawodowi tancerze tańczą z osobami na wózkach inwalidzkich.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejna Kardashianka będzie mieć dziecko? 

Warto w tym miejscu także wspomnieć, że nauczycielką tańca Oli Jordan była Iwona Pavlovic, która teraz będzie jej koleżanką z programu (w końcu Pavlovic jurorką Tańca z Gwiazdami jest od początku pojawienia się go na antenie).

Czy Ola Jordan sprawdzi się w roli jurora w swojej ojczyźnie? Czy widzowie ją polubią i czy dorówna ona swojej poprzedniczce? Nie da się ukryć, że Beata Tyszkiewicz oraz jej anegdoty cieszyły się ogromną sympatią fanów programu… Jeszcze nie znamy odpowiedzi na te pytania, ale 2 marca jest już coraz bliżej, a to znaczy, że rozwiązanie zagadki także.