Ania Kruk tworzy prawdziwą opowieść o miłośni do siebie i innych. Jej pierwszy rozdział był dedykowany mocy Selflove. Teraz przyszedł czas na uczucia wymierzone na zewnątrz. Kampania Sisterhood jest poświęcona wyjątkowej więzi, która łączy lub przynajmniej powinna łączyć wszystkie kobiety. Co dokładnie kryje pod tym hasłem? Jego fundamentem są trzy wartości – tolerancja, zrozumienie i wsparcie.

To właśnie one sprawiają, że jesteśmy w stanie poczuć bliskość i wspólnotę, która dodaje skrzydeł. Taka więź najczęściej powstaje pomiędzy najbliższymi sobie przyjaciółkami lub łączy siostry, ale mówi się też o niej w dużo szerszym kontekście, bo kobiety, które się nie znają, także potrafią być dla siebie wsparciem, a także obdarzać się zrozumieniem i tolerancją, które tak mocno akcentuje w swoim projekcie Ania Kruk.

Nowa kampania Ania Kruk – Sisterhood

Kampania wpisuje się w pozytywny przekaz marki Ania Kruk, którego celem jest niesienie idei miłości do siebie, miłości do innych, wzajemnego zrozumienia, przyjaźni, tolerancji oraz otaczania się ludźmi gotowymi do dawania tylko dobrych i pozytywnych uczuć i wibracji – czytamy w komunikacie prasowym marki.

Po kolekcji skupionej wokół tematu miłości do samych siebie, przyszła kolej na jej następną odsłonę, która pokazuje, jak ważne jest bycie w harmonii nie tylko z samym sobą, ale również z otaczającym światem. Temat, który stał się motywem przewodnik kolekcji marki Ania Kruk, to bardzo istotny przekaz z wielu powodów. Jego znaczenie potęguje raport „Siostrzeństwo - od idei do praktyki”, który sporządziła firma badawcza Zymetria dla Uniwersytetu SWPS i portal Herstories.pl.

Dane zostały opracowane na podstawie ogólnopolskiego badania z października 2021 roku. Na podstawie rozmów z grupą 811 osób wyciągnięto dość zaskakujące wnioski. Analizy pokazała, że tylko 25% kobiet i mężczyzn słyszało o pojęciu siostrzeństwa. Dodatkowo tylko 35% kobiet potwierdziło, że odczuwa wsparcie ze strony innych kobiet. Dzięki temu kampania nie tylko pokazuje piękne pierścionki, naszyjniki, bransoletki, kolczyki i nausznice, ale również promuje pozytywny trend, o którym warto, żeby każdy usłyszał.

W kampanii Sisterhood można zobaczyć osoby, które na co dzień wspierają markę Aania Kruk i noszą jej produkty. Na fotografiach są siostry, dwie przyjaciółki oraz trzy pokolenia kobiet – córka, mama i babcia. Każda z tych relacji to dowód na to, że warto mieć wokół siebie ludzi, których się kocha i którzy kochają nas. Ania Kruk, tak jak wiele polskich marek, żeby okazać dodatkowe wsparcie w tym trudnym czasie i pomóc osobom dotkniętym przez wojnę w Ukrainie przygotowała kilka rozwiązań. Brand zdecydował, że przekaże na ich rzecz 1zł od każdej sprzedanej sztuki w butikach stacjonarnych i na aniakruk.pl. Oprócz pieniędzy na Polską Akcję Humanitarną marka ma także kilka innych rozwiązań, które bezpośrednio niosą pomoc lub do niej zachęcają. Pracownicy mogą liczyć na dodatkowe dni wolne za oddanie krwi i działalność charytatywną. Marka Ania Kruk zatrudni także 6 osób z Ukrainy, które szukają zajęcia w naszym kraju. Dodatkowo przekaże także 45 paczek, w których znajdą się najpotrzebniejsze i zweryfikowane artykuły dla matek z dziećmi ze Lwowa.