Inauguracją nowej odsłony kampanii Be More Human był trening dla 120 osób w czterech dyscyplinach sportowych pod okiem trenerów: Bartka Lipki - CrossFit, Andrzeja Bogdała - Running, Karoliny Erdmann - Jogi oraz Natalii Gołębiewskiej-Litwiniuk - Dance i przy gorącym dopingu ambasadorki marki - Joanny Jędrzejczyk. Uczestnicy zostali podzieleni na 4 grupy i przypisani do swoich dyscyplin sportowych. Na miejscu okazało się jednak, że trening, który faktycznie odbędą, będzie spoza ich specjalizacji. W ten sposób sami doświadczyli, jak to jest przekraczać własne granice, mierząc się z dyscyplinami, które znajdują się poza ich strefą komfortu.

„Każda walka to jest nowa droga. Każdego dnia powinniśmy wyznaczać sobie nowe marzenia, nowe cele, żeby się rozwijać. Często jednak, chcąc je osiągnąć, trzeba opuścić swoją strefę kom-fortu i nie patrząc na ból i zniechęcenie, napierać do przodu” - dopingowała uczestników treningu #escapezone Joanna Jędrzejczyk, która sama ćwiczyła z nimi w czterech grupach, próbując swoich sił w Jodze - pozycji wojownika, w Dance - kroku two-step, na CrossFit - ćwiczenia burpees, czy na Runningu - skipów.

Joanna Jędrzejczyk za najważniejsze w podejściu do sportu uznaje odwagę, determinację oraz przekraczanie własnych granic, o czym opowiadała i co udowodniła także podczas krótkiego treningu #escapezone w starciu z numerem 1 polskiego CrossFitu - Bartkiem Lipką.

Dodatkowym działaniem będzie zaangażowanie zwykłych ludzi do tego, aby przekraczali swoje granice, poprzez zachęcenie ich do wzięcia udziału w akcji #escapezone - pokaż nam, jak wychodzisz ze swojej strefy komfortu. Akcję tę Reebok zrealizuje na kanałach własnych w mediach społecznościowych.

„Be More Human” to wezwanie do działania. Wezwanie do życia, ale życia z całych sił. To przekonanie, że sport wydobywa z ludzi to, co najlepsze - ambicję, zaciętość i zdolność do poświęceń, a wychodzenie ze strefy komfortu sprawia, że stają się jeszcze lepszą wersją siebie. Odciski, otarcia, blizny i pościerane podeszwy to jedynie powód do dumy. I o tym właśnie opowiada nowy spot Be More HumanHands”. O zwykłych ludziach, którzy na swoich dłoniach mają wypisane historie życia. Dłoniach, które opowiadają, co przeżyli, z czym się mierzyli i jaką walkę stoczyli. To opowieść o tym, że każdego człowieka, od pierwszych chwil życia aż po ostatnie, kształtuje to, co robi, z czym się zmierza i jakie granice przekracza.

„W tegorocznej kampanii Be More Human chcemy dalej inspirować ludzi, aby stawali się lepszą wersją samego siebie. Chcemy pokazać, że liczą się zarówno sukcesy jak i porażki. Bo te porażki nas kształtują najbardziej i powodują, że stajemy się lepszymi ludźmi w sferze fizycznej, mentalnej i społecznej. Nie jest istotne, co wrzucamy na social media, liczy się to, co przeżywamy i jak mocno się staramy.” - mówi Eliza Godzimirska, Brand Activation Manager Reebok Poland.